Мирославові Глубішу – 60 років

Hlubish

9 лютого, минає 60 років від дня народження відомого українського політичного і громадського діяча, голови виконавчого комітету Дрогобицької міської Ради першого демократичного скликання Мирослава Івановича Глубіша.

Пан Мирослав увійшов в історію України як політичний діяч, за ініціативою якого з вежі дрогобицької Ратуші 2 квітня 1990 року було демонтовано прапор Радянської України і встановлено Національний синьо-жовтий прапор, який після проголошення незалежності України став її Державним Прапором.

Як не скаженіли дрогобицькі комуністичні служаки, як не добивалися, щоб залишити поруч з Національним прапор Радянської Украни, Мирослав Глубіш як скеля стояв на своєму. І вистояв!
Дрогобича у той час почався реальний демонтаж московської комуністичної влади в Україні і відновлення незалежної держави.
Можна розповісти дуже багато життєвих епізодів, які свідчать про мужність і силу духу Миролава Глубіша – видатної особистості, справжнього подвижника української справи.

Сьогодні пан Мирослав зустрічає свій 60-річний ювілей в роздумах про пережите і про майбутнє рідної України. Болить йому людська байдужість, наше блукання між “трьома соснами”.

А тим часом, в Україні продовжують “правити бал” “московські лакеї”, ті, які, нібито зріклись Комуністичної партії, вийшли з неї, але вона з них, як влучно у свій час сказав Мирослав Глубіш, не вийшла і, зрозуміло, що не вийде ніколи, про що добре написав у передсмертному вірші наш краянин поет Євген Титикайло, опублікованому у щойно виданій збірці “Часослов-2”.

Ще править бал тут сила зловорожа!

Невже поснула вся твоя сторожа,

Прирікши люд на ласку холуя?…

Усе це не тільки сповільнює наш рух до справжньої української незалежності, а й загрожує її втраті.

Вітаємо Вас, пане Мирославе, зі славним 60-річчям і бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, сили духу і доконання нових великих справ для розвою Української держави.

Хай Господь Бог і Матінка Божа Вас охороняють і бережуть!

Редакція приєднується до привітань наших колег з Дрогобицького земляцтва

Leave a Reply