Відкритий лист Богдана Юзефіва дрогобицькому міському голові Олексію Радзієвському

Yuzefiv

Пане Голово!
Третього лютого 2012 року під час свого звіту перед дрогобицькою громадою Ви незрозуміло з яких причин дозволили собі давати оцінки мені. Будь-яка людина, а тим більше посадова особа, не має права чорнити іншого.
Вимушений довести до Вашого відома наступне.
1. Ви сказали, що я “скачу” з роботи на роботу. Властивість “скакати” притаманна “козлам”. У людини є трудовий і життєвий шлях. Мій трудовий стаж нараховує 40 років. 18 років – це праця на Дрогобицькому долотному заводі, 14 років – на ТОВ “ІСМ”, ще 8 років – на ДМЗ та ВАТ “Ходорівполіграфмаш”. 15 років із них працював першим керівником. Думаю, Ваша трудова книжка має набагато більше записів.
Щодо ефективності моєї роботи, то можете підняти статистичні дані підприємств, які я очолював, і які зможете фахово оцінити.
Я зробив запит до власників Ходорівського заводу, і вони дадуть офіційну довідку щодо моєї діяльності, і як мене туди “занесло”.
У своєму звіті перед дрогобицькою громадою Ви осквернили пам’ять Валерія Володимировича Левицького (прізвища людей варто запам’ятовувати). А факт наступний. Коли через складну ситуацію в родині (чисто по-людськи Вам такого не бажаю) я змушений був звільнитися з ВАТ “Ходорівполіграфмаш”, і на своє місце рекомендував п. Левицького, а тому він не міг мене звільняти.
2. У своєму звіті перед дрогобицькою громадою Ви говорили про законну діяльність комунальних служб і про буцімто моє незнання законів. А тепер факти.
Львівською колегією Антимонопольного комітету України прийняте рішення N144 від 24.11.2011 року про вчинення КП “ЖЕО” Дрогобицької міської ради порушення законодавства та накладено штрафні санкції. Господарським судом Львівської області 30.05.2012 року зобов’язано виконавчий комітет Дрогобицької міської ради встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України N869.
Державна архітектурно-будівельна інспекція України 12.04.2012 року провела перевірку КП “ЖЕО”, виявила порушення законодавства і скерувала листа дрогбицькому міському голові для вжиття заходів відповід-но до повноважень.
Завдяки впливу громадськості й захисту ними своїх законних прав у Дрогобичі вперше, хоча й частково, КП “ЖЕО” проведена певна робота щодо дотримання норм чинного законодавства. На даний час ми знову звернулися до Вас, пане Голово, з пропозицією відмінити рішення виконкому і усунути порушення нормативно-правових актів. Це не “мутіння”, як Ви сказали під час звіту перед дрогобицькою громадою, а відстоювання її інтересів. До речі, хочу Вам нагадати, що тарифи на водопостачання та теплопостачання виконавчий комітет не встановлює.
3. Останнє – і найцікавіше.
Дотепер я не міг зрозуміти, хто “нацьковує” з Ваших слів правоохоронні структури міста на людей. Ви чітко вказали, чиїх це рук справа. Я особисто це відчув, і тільки Генеральна прокуратура, втрутившись, зупинила свавілля. Я скерував керівництву держави, Генеральному прокуророві, голові СБУ, міністру внутрішніх справ відеозапис Ваших погроз і запит, чи міські голови сьогодні керують правоохоронними структурами на місцях та повинні використовувати їх для залякування і переслідування неугодних голові людей. Тепер зрозуміло, чому ряд важливих питань, які я піднімаю, так вирішуються на місцях. Це, думаю, дасть поштовх зрушити з місця ряд справ, які гальмуються. Дані матеріали будуть доведені до європейських структур із захисту прав людини.
Щодо Вашої турботи, що зі мною робити? Вимушений довести до відома, що я не Ваше “цуценятко”, а громадянин міста. А ось з Вами вже пора щось робити. Мені за довгі роки доводилося Вас бачити в різний період Вашого життя і в різних ситуаціях, але я не даю Вам оцінки як людині, а лише діяльності посадової особи. Але Ви самі обрали свій шлях.
Мешканці Дрогобича не “чолов’яги”, у них нема “засмальцьованих пальців” і “не як там його”, як Ви це сказали під час звіту. Це члени територіальної громади, якій Ви підзвітні.
Вимагаю офіційного вибачення, але не переді мною, а перед моїми хворими батьками. Оцінювати мене можуть вони та Господь Бог.
Богдан ЮЗЕФІВ

  1. доброзичливийдоброзичливий02-12-2013

    Як може ХАМ просити у когось вибачення,,,,,хіба що в суді,,,,,

Leave a Reply