У 121 Дрогобицькому окрузі щоденно працюватимуть п’ять громадських приймалень Романа Ілика

Roman Ilyk 2013

На території 121 Дрогобицького виборчого округу щоденно працюватиме п’ять громадських приймалень народного депутата України Романа Ілика. Також звернутись до депутата можна у режимі “он-лайн” на його особистому сайті http://romanilyk.com/.

Дві приймальні працюватиме у Дрогобичі – окремо для мешканців міста та для мешканців Дрогобицького району, а також у Трускавці, Бориславі та Стебнику.

Для зручності мешканців округу, усі громадські приймальні працюватимуть у приміщеннях органів місцевого самоврядування. Це дозволить ефективніше вирішувати проблеми, з якими звертаються громадяни. Як свідчить досвід, вирішення більшості проблем та скарг є у компетенції саме місцевої влади”, – каже Роман Ілик.

Згідно з законом про статус народного депутата України, місцеві органи влади зобов’язані виділити приміщення для облаштування робочого місця помічника-консультанта народного депутата, в тому числі – громадської приймальні.

Цього тижня розпочинають роботу громадські приймальні у Дрогобичі. Приймальня для мешканців міста знаходиться у приміщенні Дрогобицької міської ради (площа Ринок,1 каб. 9). Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 13.00 год., вівторок, четвер – з 14.00 до 18.00 год, керівник – Кравчук Тетяна Іванівна.

Громадська приймальня для мешканців району працює у приміщенні Дрогобицької районної ради (вул. 22 січня, 37, каб. 1). Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 12.00 год., вівторок, четвер – з 15.00 до 18.00 год, керівник Лужецький Григорій Федорович.

Громадська приймальня у Трускавці розпочне роботу у приміщенні міської ради за адресою вул. Бориславська, 2, каб. 3. Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 12.00 год., вівторок, четвер – з 15.00 до 18.00 год, керівник Крамар Руслан Ярославович. До кінця лютого заплановано завершити також облаштування приймалень у Бориславі та Стебнику.

Leave a Reply