У Дрогобичі зменшилися надходження від бюджетоутворюючих підприємств

Diahrama Padinnya

Протягом січня в Дрогобичі продовжилося зменшення надходжень від основних бюджетоутворюючих підприємств.

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на першого заступника міського голови Олександра Коростельова.

«Якщо у січні 2012 року бюджет міста отримав від АТ «НПК-Галичина» – в недалекому минулому головного платника податків не лише в Дрогобичі, але й на Львівщині – лише 182 тис. грн (виробництво впало майже до нуля), то в цьогорічному січні ще менше – 68 тис. грн, – каже посадовець. – Від ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» у січні надійшло 56 тис. грн, що становить 0,8% проти відповідного періоду минулого року (торік у січні – 6884 тис. грн). Не набагато краща ситуація на ТзОВ «Універсальна бурова техніка», яке у першому місяці поповнило бюджет на 17 тис. грн, ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод», який спромігся переказати до бюджету 293 тис. грн – торік 990 тис. грн. Від «ЗАТ «Галка-Дрогобич», ЗАТ «Дрогобицький м’ясокомбінат», ПАТ «Дрогобицький хлібокомбінат» місто отримало від 40 до 89 відсотків сум, сплачених ними у січні минулого року».

Зі слів посадовця, жодне підприємство у Дрогобичі не спрацювало краще січня минулого року. Оскільки усі підприємства є у приватній власності, можливості впливу міської влади на них обмежені.

«Січень засвідчив, що для бюджетоутворюючих підприємств Дрогобича цей рік буде ще гіршим, ніж 2012, який був дуже поганий, – наголосив Олександр Коростельов. – Ситуація складна, але не критична».

Джерело: ЗІК

  1. чоловягачоловяга02-14-2013

    для костиля ніяка ситуація не критична,бо, самі знаєте,багатому і дідько діти колише

Leave a Reply