Дрогобичан закликають до боротьби з беззаконням

Stop

Сьогодні, 18 лютого, на вулицях Дрогобича з’явилися листівки, які запрошують усіх небайдужих дрогобичан прийти 20 лютого під Ратушу.

20 лютого має відбутися чергова сесія міської ради, на якій, буцімто, йтиме мова про незаконне підняття тарифів на комунальні послуги, незаконну оптимізацію шкіл, незаконну забудову міста кіосками і незаконну забудову території молочного ринку.

Хто автор листівок і хто їх розклеює – невідомо. Ніхто не захотів підписатися під текстом.

Можливо, таким чином хочуть заручитися підтримкою громади депутати, які неодноразово порушували вище перелічені питання в сесійній залі, про те внести їх до порядку денного не вдавалося, позаяк ці депутати складають у раді меншість. З допомогою людей,можливо, легше буде захистити їх інтереси.

Джерело: Дрогобицьке земляцтво

  1. Все так не буде!Все так не буде!02-20-2013

    Це була не сесія! Банда депутатів із бульдогом на чолі викликала і мєнтів з Дрогобича і омон зі Львова, і не допускала людей на сесію! Наші мєнти били жінок, штовхали, пояснювали це дійство службовим обовязком. Повірте, було страшно і гірко . Оцих людей ми собі вибрали за шутер на дорозі, за вікна і двері в підїздах і чого можна від них сподіватися. Вони свої затрачені грошики тепер “відбивають”. Але все так не буде!

Leave a Reply