Роман Ілик: Законність рішень Дрогобицької влади перевірять компетентні органи

Militsiya Berkut

«Сьогоднішня сесія Дрогобицької міської ради стала безпрецедентною: вперше бійці «Беркуту» заблокували вхід у Ратушу народним обранцям та помічникам народного депутата, перешкоджали проведенню пікету. Без будь-якого громадського обговорення, консультацій із політичними партіями ухвалені рішення, які суперечать інтересам громади», – так прокоментував події у Дрогобичі народний депутат України фракції «Батьківщина» Роман Ілик, повідомляє офіційний сайт політика http://romanilyk.com/.

Під час сесії Дрогобицької міської ради було зачитано звернення Романа Ілика до міського голови та депутатів щодо неприпустимості порушення законодавства України та регламенту міської ради. За наполяганням Романа Ілика міські депутати голосували персонально. «Тепер мешканці Дрогобича знатимуть поіменно «героїв», які діють всупереч інтересам громадськості. Переконаний, що і надалі під час розгляду усіх резонансних питань має бути поіменне голосування. Цю ініціативу також було озвучено під час сесії», – каже парламентар.

За словами Романа Ілика, на позачерговій сесії 20 лютого було залишено у силі рішення міської ради щодо реструктуризації міського ринку. «Частину ринку планується закрити, а землю у самому центрі міста – віддати приватній структурі без будь-якого конкурсу та зобов’язань працевлаштування людей», – пояснив Роман Ілик.

Парламентар запевнив, що законність ухвалених рішень за його ініціативою перевірять компетентні органи. «Міська влада та депутати неухильно повинні ухвалювати рішення виключно в інтересах громади», – заявив Роман Ілик.

фото: Ярослав Грицик, “Галицька Зоря”

  1. НарештіНарешті02-20-2013

    Нарешті ця нікчемна і продажна купка “Г” під назвою влада показала своє істинне обличчя. Натравити на свій люд цих мєнтьонишів, які за 1-2тис. маму рідну продадуть, якщо не вб’ють! Але “стравлювати” одних з одними- це знаємо чиї методи. Це щоб владарювати. Але чи надовго???. Ой ненадовго. Бо сьогоднішня ПОМИЛКА вам буде дуже дорого коштувати.. Ефект бумеранга знаєте?

  2. чомучому02-23-2013

    Зачитали заслухали а де сам ілик в той час був коли ми з депутатством воювали чому не помагав?

  3. ПрісяПріся02-25-2013

    Ілик зайнятий театралізованими виступами: читай gazeta.ua “У Львові глузували з Фьодорича, Азірова та Каліснічєнка”

Leave a Reply