Ми приєднуємось: “Так, хто Ви, пане Звір?”

Zvir

Наші колеги з інтернет-сторінки Дрогінфо вирішили з’ясувати, хто ж такий Богдан Звір?

Розуміємо, що до такої цікавості журналістів підштовхнула манера спілкування  депутата Дрогобицької міської ради від Української народної партії Богдана Звіра з підприємцями.
Очевидно, постійне перебування в депутатському корпусі, на дрогобицькому Олімпі та дружні стосунки з місцевим “Зевсом” затьмарили свідомість слузі народу.


Депутат Звір зверхньо заявив простим людям під ратушею: “Ми вам ринок віддавали 18 років назад”. Перше питання: “Хто це ми? І що значить віддавали?” Якщо “ми”- це міська рада, то вона нічого немає, бо все, що є  в місті – комунальна власність, тобто власність територіальної громади.
За вісімнадцять років багато чого пройшло, і у  нас є питання до обранця Звіра: “Що Ви, особисто, зробили за тих вісімнадцять років щоб на дрогобицьких ринках стали господарями дрогобицькі підприємці, а не зайди з грошима?”. Мабуть, нічого. Бо пана Богдана турбують проблеми благоустрою мікрорайону, де він  проживає та безпечного і комфортного добирання до праці — механіко-технологічного коледжу.
Ну може, як викладач, Богдан Іванович себе показав з кращої сторони? На сайті Студзона, який займається оцінюванням викладачів студентами, проти прізвища Звір стоїть один плюсик та чотири мінуси.

Так що і тут похвалитись немає чим.
Інтернет-сайт “Трускавецький вісник” у 2011 році опублікував статтю під красномовним заголовком “Чужий” серед “чужих” у “Клубі Радзієвського”:
Вже втретє поспіль у нашій газеті ми змушені писати про так званих “тушок” серед депутатів міської ради. Як відомо, про це на попередній сесії говорив Михайло Ваврин, хоча й не назвав конкретних прізвищ. Але так виходило, що мова йде про Богдана Звіра та Романа Курчика, які змінили свою думку щодо приватизації “Тустані”, “Хвилі” та “Берізки”. Якраз їхні голоси були вирішальними, і на попередній сесії прийняли рішення виставити ці об’єкти комунального майна на конкурс.
Фактично Богдан Звір і Роман Курчик у своїх виступах стисло переповіли те, про що сказали в своїх інтерв’ю, які були опубліковані в минулому номері “Тустані”. Щоб не повторюватися, зазначимо лише, що суть їхніх виступів зводилася до того, що ніякі вони не “тушки”, а просто мають свою думку.
Як на мене, ці виступи були дещо декларативними, показовими, адже сесію вів Олексій Радзієвський, якому був посланий однозначний сигнал: ми з вами, Олексію Васильовичу. Що ж, імовірна опозиція втратила два “штики”, програла битву, але не війну. А час, як правильно зауважив Богдан Звір, усе розставить на свої місця.
До речі, саме Богдан Звір хотів закріпити свій успіх у мера, особливо після того, як Олексій Радзієвський сказав Андрієві Яніву з усією серйозністю поставитися до одного із запитів Богдана Звіра, бо це “порядний депутат”. Однак вартувало Богданові Звіру підняти питання про безоплатне відвідування педагогами спортивного залу дитячої спортивної школи, так званий “клуб Радзієвського” вказав йому на місце, не прийнявши відповідне рішення. Вирішальною стала точка зору Олександра Коростельова, який зауважив, що у сусідніх містах подібної практики не спостерігається. Проти була й бюджетна комісія. Не допомогли й декілька поспіль гарячих виступів Богдана Звіра. Розчарований депутат спересердя виголосив, що, мовляв, коли мова йшла про зменшення платні за рекламоносії, то тут знайшли порозуміння, а вчителям відмовляють. А що він думав? Нема чого зі своїм статутом іти в чужий монастир, а в так званому “клубі Радзієвського” він завжди почуватиме себе саме “чужим” серед “чужих”.
Кістку з панського столу кинув мер. Він сказав, що разом з директором інституту розвитку міста Михайлом Лужецьким вони вишукають якихось три-чотири тисячі на рік, аби педагоги могли безоплатно займатись у спортивному залі. Ображений Богдан Звір сказав, що знайдуть інше приміщення. Але куди дінуться бідні педагоги й хто захоче на дурняк віддавати їм спортивний зал?

Богдана Івановича порівняння з “тушкою” образило, і на сесії міської міської ради він розвинув цілу теорію “тушкознавства”.

Під час останньої сесії попередньої каденції депутат Звір підкреслив, що фактор байдужості громадськості є потужнім чинником, і якщо не активізується громада, то результат діяльності тієї влади, що прийде буде таким самим, як за часів Гука.

Громадськість активізувалась і не без “допомоги” самої влади. Підприємці, які прийшли під Ратушу дратують депутата, як і дратують  запитання Максима Федиса про звіт його перед громадою міста.

Сьогодні минув місяць, як Рух Чесно в Дрогобичі скерував запит депутату Звіру такого змісту :

З метою повного і об’єктивного висвітлення результатів Вашої депутатської діяльності просимо надати наступну інформацію:

1. Копію своєї передвиборчої програми або програми партійного осередку (у випадку балотування за партійними списками), якщо така існує.
2. Копію звіту про свою роботу за 2010-2011 роки та за 2012 рік.
3. Місце і час проведення звітів про свою роботу, за 2010-2011 роки та 2012 рік, як того вимагає Стаття 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.
4. Просимо повідомити кількість пропущених Вами пленарних сесій ДМР протягом 2010-2011 років і 2012 року, вказати по засіданнях. Вкажіть причини відсутності.
5. Персональний склад Ваших помічників-консультантів,з вказанням –ПІБ,місця роботи та контактні дані.
6. Вкажіть місце розташування Вашої громадської приймальні та графік прийому виборців.
7. Вкажіть кількість депутатських запитів і звернень, які були подані Вами протягом каденції,станом на 01.01.2013 року, у відповідності до Статті 11 п.2 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.

На сьогодні, як нас проінформували в Русі Чесно в Дрогобичі, відповідь від депутата Звіра не надійшла. Проте, до нас надійшли чутки, що це звернення дуже розлютило нашого обранця, як він обурювався серед депутатів щодо такого запиту. В Русі Чесно нам пояснили, якщо в установлений термін від народного обранця відповідь не надійде, то через таке кричуще порушення Закону “Про звернення громадян”, Богдан Іванович Звір буде вимушений давати пояснення працівникам прокуратури.

Скандальні манери та голосування депутата Звіра породили багато чуток про мотиви такої поведінки.
Звертаємось до депутата Дрогобицької міської ради Звіра Богдана Івановича
спростувати чутки:
1. Про отримання земельної ділянки в розмірі 10 сотих під садівництво на свого зятя.
2. Про те, що Ви заручились підтримкою міського голови у зміщенні з посади чинного директора коледжу — пенсіонера С. Якима з метою обійняти цю посаду.

Колектив “Дрогобич -королівське місто” приєднується до вимог про надання інформації Руху Чесно в Дрогобичі та сайту “Дрогінфо” з метою якнайширшого інформування про депутатську діяльність нашого обранця Богдана Івановича Звіра.

Відематеріали з сайтів Дрогінфо та Дрогобицьке Земляцтво
Фото Олександра Барана

 1. НЕбазарницяНЕбазарниця02-22-2013

  На рахунок голосування Богдана Звіра- все по вітру . На останній сесії.де фактично вирішувалась доля молочного ринку- Звір. чомусь. утримався. Щось учуяло серце бідолаги. бо не готовий був до поіменного голосування і до уявнення свого позитивного ставлення до всіх без винятку пропозицій царя-батюшки ТА ЩЕ Й В ПРИСУТНОСТІ БЛИЗЬКО ДВАДЦЯТИ ОСІБ ЧЕРНІ ІЗ ВУЛИЦІ.

 2. ОрисяОрися02-23-2013

  Наше місто таке мале. що ми один одному або родичі або знайомі. Тому Звіра теж знаю і не з найкращої сторони. Але це не гоніння людини. Він повинен прислухатися і змінитися. Бо ще є час для цього.щоб заслужити і повагу людей і стати добропорядним містянином.

 3. СпокійнийСпокійний02-24-2013

  Пене Звір, скоро настане Великодний Піст, прийдіть до церкви і покайтеся, ваші слова і ваші діяння зовсім не відповідають християнським канонам, особливо такому, як “не бреши”

 4. місцевиймісцевий02-25-2013

  А він і йому подібні ,мабуть, у перших рядах стоять за відпущенням гріхів

 5. стьопастьопа02-25-2013

  лишіцця того боді бо йому ітак певне зле так облажався шо типер незалиже ніколи

 6. мамамама02-28-2013

  Вчила в технікумі свого сина і ніколи не думала що той викладач є таке…… як він нас так зневажає тоді чого дочекається від нас?

 7. ЛіляЛіля01-05-2014

  незнаю який він як депутат,а викладач він прикольний,хоча і строгий….

Leave a Reply