Роман Ілик спілкується з продавцями молочного ринку

Na Molochnomu Rynku1

Сьогодні народний депутат України Роман Ілик відвідав дрогобицький ринок. Люди скаржаться, що забудовники позбавили їх належних умов для торгівлі.

Напередодні Роман Ілик звернувся в обласну прокуратуру з вимогою перевірити законність дій влади та будівництва на території ринку. «Віддача в оренду землі у самому центрі Дрогобича повинна приносити користь перш за все громаді. Умови оренди повинні містити чіткий перелік зобов’язань орендаря перед громадою, а працівники ринку мають отримати гарантії щодо працевлаштування», – переконаний народний депутат від Дрогобицького виборчого округу.

на молочному ринку2

на молочному ринку3на молочному ринку4

на молочному ринку5Фото: Ярослав Грицик Галицька зоря

 1. додатковододатково02-27-2013

  Поряд з найактивнішим депутатом усіх часів видніється Кондзьолка з руху “Чесно”, а насправді штабіст БЮТУ. А ось як згадують “Чесно”: Народному депутату від фракції ВО “Свобода” Леонтію Мартинюку надійшов лист від руху “Чесно”. Як помічник-консультант Леонтія Мартинюка, публікую відповідь. Шановна пані Заліщук! З певними застереженнями ставлюся до Вашої самооцінки щодо безпосереднього впливу на хід і результати парламентських виборів-2012. Якщо, звісно, Ви не мали на увазі упередженість руху “Чесно”, внаслідок чого він під час виборчої кампанії був, по суті, на боці режиму Януковича. Саме тоді представники руху “Чесно” провадили агресивну кампанію з дифамації лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока та інших членів об’єднання, чим засвідчили свою відверту заангажованість проти ВО “Свобода”. Зокрема, у тодішніх висновках руху “Чесно” йшлося, що кандидат у народні депутати Олег Тягнибок не відповідає критерію “Відсутність фактів порушень прав і свобод людини” у зв’язку з його виступом на горі Яворина у липні 2004 року (http://www.chesno.org/meter/person/1840/). Те, що рух “Чесно” не взяв до уваги надані “Свободою” рішення судів, які визнали, що у виступі лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока на горі Яворина не містяться прояви розпалювання міжетнічної та расової ворожнечі, можна пояснити лише одним: рух “Чесно” намагався підняти нову хвилю паплюження “Свободи”, яку було розгорнуто 2004 року на виконання “темників” Медведчука, і в такий спосіб спробувати знизити підтримку нашої політичної сили серед українців. Натомість жодного кроку до засудження українофобських заяв та дій представників режиму Януковича не було. Це дозволило Партії регіонів посісти перше місце на виборах і далі провадити свою антиукраїнську політику. Оскільки рух “Чесно” провадив навмисну кампанію з очорнення лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока та інших членів об’єднання, тому не вартий був того, щоби з ним вести дискусію, зокрема, відповідати на звинувачення, які, за відсутності очевидних фактів, ґрунтуються на припущеннях, ігноруванні рішень судів, які набули законної сили, та із застосуванням сталінського принципу “презумпції вини”. В такий спосіб рух “Чесно” відступив від своїх головних – лібералістичних – принципів. Попри те, що дифамаційна кампанія щодо “Свободи” провалилась, рух “Чесно” продовжує вкидати в українське суспільство свої інсинуації щодо свободівців. Одна з останніх – безпідставне очорнення голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех (http://www.chesno.org/events/730/). Тому позиція “Свободи” залишається незмінною: доки рух “Чесно” не зніме упереджені і неправдиві звинувачення з лідера нашої політичної сили та інших членів об’єднання шляхом публічного вибачення й оприлюднення спростування недостовірної інформації на офіційному сайті “Чесно” – доти “Свобода” не співпрацюватиме з рухом “Чесно”.

 2. гануся з вороблевичгануся з вороблевич02-28-2013

  я тото г-но всьо не читаю бо нелюблю як політику мішают із нашим житям.мині треба працювати шоби вигодувати дітей і бути десь із молоком і сиром а мині недають де стати то шо говорити хіба мож плакати

 3. КрокКрок03-01-2013

  Я не розумію чому такий спротив викликає намагання влади зробити місто Дрогобич цивілізованим та перевести торгівлю з землі і болота у нормальне приміщення з усіма умовати. Адже ми, мешканці міста, купляємо те ж молоко і сир на ринку. Невже нам має подобатись купляти продукти з болотом, у пластикових пляшках із смітників. Я повністю підтримую мера міста, який у наш непростий час знайшов можливість та засоби для облаштування молочного ринку. Час іде вперед і місто має розвиватися у відповідності до часу.

 4. до таких кроківдо таких кроків03-01-2013

  Я теж хочу купувати все “по-європейськи”, але хочу 1) купувати натуральні продукти від людей із села. (і людям добре-зароблять, і нам- гарантія,що натуральне),2)хочу ,щоб містом керувала ДОБРА людина, а не ХАБАРНИК, який продав землю під молочним ринком за ГРОШІ, які поклав у власну кишеню, а не в казну бідного і обдертого міста.3) хочу, щоб ринок залишився у власності народу, тобто комунальній. Хіба так багато ми, прості дрогобичани просимо? А порядок і чистоту мали вже давно забезпечити ви, ЧИНОВНИКИ, які живуть за наш рахунок.

Leave a Reply