Роман Ілик: Законність забудови дрогобицького ринку перевірить прокуратура

Roman Ilyk 2013

Народний депутат України Роман Ілик звернувся до прокуратури Львівської області з вимогою перевірити законність передачі у суборенду земельної ділянки на території місцевого ринку у центрі Дрогобича та будівництва, яке уже там розпочалось.
 
«Місцеві депутати стверджують, що при прийнятті рішення Дрогобицької міської ради № 707 від 27 липня 2012 року «Про надання згоди на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки» порушено ряд регуляторних актів. Зокрема, ст. 8 Закону України “Про оренду землі”, яка забороняє передачу в суборенду земельних ділянок, на яких розташовані цілісні майнові комплекси підприємств комунальної власності.
 
Також початок робіт 25 лютого 2013 року на суборендованій ділянці суперечить  «Положенню про основні вимоги до організації продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків». У цьому документі чітко зазначено, що початок робіт з реконструкції та закриття ринку можна робити через рік після повідомлення підприємців, які провадять підприємницьку діяльність на території ринку», – стверджує парламентар. 
 
За словами Романа Ілика, територію дрогобицького ринку і справді потрібно упорядкувати, створити комфортні умови і для покупців, і для підприємців, однак ухвалювати такі рішення дрогобицька влада повинна прозоро та з дотриманням усіх вимог закону. «Такі рішення мають проходити широке громадське обговорення. Віддача в оренду землі у самому центрі Дрогобича повинна приносити користь перш за все громаді, адже загадана ділянка перебуває у комунальній власності. Умови оренди повинні містити чіткий перелік зобов’язань орендаря перед громадою, а працівники ринку мають отримати гарантії щодо працевлаштування», – переконаний народний депутат від Дрогобицького виборчого округу.

 1. ПрісяПріся02-27-2013

  Ну нарешті хоч якісь конкретні дії !!!!

 2. додатокдодаток02-28-2013

  Поряд з найактивнішим депутатом усіх часів видніється Кондзьолка з руху “Чесно”, а насправді штабіст БЮТУ. А ось як згадують “Чесно”: Народному депутату від фракції ВО “Свобода” Леонтію Мартинюку надійшов лист від руху “Чесно”. Як помічник-консультант Леонтія Мартинюка, публікую відповідь. Шановна пані Заліщук! З певними застереженнями ставлюся до Вашої самооцінки щодо безпосереднього впливу на хід і результати парламентських виборів-2012. Якщо, звісно, Ви не мали на увазі упередженість руху “Чесно”, внаслідок чого він під час виборчої кампанії був, по суті, на боці режиму Януковича. Саме тоді представники руху “Чесно” провадили агресивну кампанію з дифамації лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока та інших членів об’єднання, чим засвідчили свою відверту заангажованість проти ВО “Свобода”. Зокрема, у тодішніх висновках руху “Чесно” йшлося, що кандидат у народні депутати Олег Тягнибок не відповідає критерію “Відсутність фактів порушень прав і свобод людини” у зв’язку з його виступом на горі Яворина у липні 2004 року (http://www.chesno.org/meter/person/1840/). Те, що рух “Чесно” не взяв до уваги надані “Свободою” рішення судів, які визнали, що у виступі лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока на горі Яворина не містяться прояви розпалювання міжетнічної та расової ворожнечі, можна пояснити лише одним: рух “Чесно” намагався підняти нову хвилю паплюження “Свободи”, яку було розгорнуто 2004 року на виконання “темників” Медведчука, і в такий спосіб спробувати знизити підтримку нашої політичної сили серед українців. Натомість жодного кроку до засудження українофобських заяв та дій представників режиму Януковича не було. Це дозволило Партії регіонів посісти перше місце на виборах і далі провадити свою антиукраїнську політику. Оскільки рух “Чесно” провадив навмисну кампанію з очорнення лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока та інших членів об’єднання, тому не вартий був того, щоби з ним вести дискусію, зокрема, відповідати на звинувачення, які, за відсутності очевидних фактів, ґрунтуються на припущеннях, ігноруванні рішень судів, які набули законної сили, та із застосуванням сталінського принципу “презумпції вини”. В такий спосіб рух “Чесно” відступив від своїх головних – лібералістичних – принципів. Попри те, що дифамаційна кампанія щодо “Свободи” провалилась, рух “Чесно” продовжує вкидати в українське суспільство свої інсинуації щодо свободівців. Одна з останніх – безпідставне очорнення голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех (http://www.chesno.org/events/730/). Тому позиція “Свободи” залишається незмінною: доки рух “Чесно” не зніме упереджені і неправдиві звинувачення з лідера нашої політичної сили та інших членів об’єднання шляхом публічного вибачення й оприлюднення спростування недостовірної інформації на офіційному сайті “Чесно” – доти “Свобода” не співпрацюватиме з рухом “Чесно”.

 3. ТакТак02-28-2013

  Молодець, Ілик. Дай їм чьоса! Хай би тиг хапуг хоть посадили!

 4. МИМИ03-01-2013

  Ми,дрогобицька інтелігенція,добре знаємо Володимира Кондзьолку, а багато хто ще з юності. Це не парашутист і не інопланетянин,а істинний дрогобичанин, якого турбує доля рідного міста. Видно,дуже близько він підібрався до Центру Зла в Дрогобичі, якщо так ретельно, у всіх можливих засобах інформації підсобники мера взялися його поливати брудом. Зумисно,звертаємося тут,саме на цьому сайті, який відвідують здебільшого інтелігентні люди до блогера, який пише ці пасквілі- Вам, згодом, самому буде соромно за це, згадаєте ці слова.

 5. вонивони03-03-2013

  Ми, дрогобицкі вуйки знаємо, що Кондзьолка скоро потрапить у вимріяний ним Центр Зла. І не без помочі Ілика та Радзієвського.

Leave a Reply