В пятницю, на “Алсеті” міський голова Радзієвський

Alset

В п’ятницю, 1 березня, 0 19-00 на телеканалі “Алсет” дивіться інтерактивну програму “Час місцевий з Ігорем Пільком”, гість – міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський.
Під час програми глядачі можуть поставити запитання в прямому ефірі міському голові Дрогобича. Оскільки очікується більша від звичайної активність глядачів, величезне прохання до них не завантажувати ефір як хвалебними одами, так і промовами в стилі “все погано, бо все погано”. Хочеться використати час для з’ясування ситуації в місті, перспектив розвитку та шляхів вирішення проблем. Для того, щоб не оминути важливі питання прошу записати їх на цій сторінці. Дякую за розуміння і співпрацю.
Ігор Пілько

 1. ФуФу02-27-2013

  То було шоу у будинку культури наче про звіт, якого не було. А тепер буде шоу на Алсеті.Вже скликаються всі підкеровані ратушою тушки,які будуть дзвонити, хвалити і питання задавати ні-про-що. Раджу знехтувати бридким видовищем.

 2. ФальшФальш02-28-2013

  ставте фляшку на стіл і готуйтеся,бо буде свято. Хазяїн міста буде розказувати про покращення вже сьогодні, а клєркі будуть дзвонити і дякувати дякувати дякувати

 3. веснянкавеснянка03-01-2013

  принаймі сьогоднішній голова має що і про що сказати, на відмінно від глухонімого гука

 4. промерівпромерів03-01-2013

  хрєн редьки не слаще

 5. ,_,_,,_,_,03-01-2013

  От веснянко/Гандзуньо Во-шин/і будеш по тєлєфону стрекотати діфірамби

 6. ГукГук03-04-2013

  Гидко мати такого брехуна за мера. Має нас за ідіотів і нагло в камеру говорить про пріорітетність для нього підприємців. Найбридкіше, що жополизи плещуть і сюсюкають одобрямс негіднику. За що? За які такі блага? Чи може він просто очі закриває на злодійкуватість ратушного оточення?

Leave a Reply