Помічники народного депутата Романа Ілика

Roman Ilyk 2013

Народний депутат України, лідер Львівської “Батьківщини” Роман Ілик надав руху “Чесно” вичерпну інформацію про своїх помічників, діяльність громадських приймалень та коштів, передбачених на депутатську діяльність.

“У відповідь на Ваш лист до мене як народного депутата України висловлюю подяку за пропозицію подальшої співпраці. Завжди з повагою ставився до інститутів громадянського суспільства та виступав за прозорість діяльності народних обранців усіх рівнів влади”, – зазначено у листі Романа Ілика на адресу Руху “Чесно”.

Народний депутат надав згідно із запитом відомості з біографії, відомості про членів команди, яка працювала з ним як з кандидатом у народні депутати України та продовжує плідно працювати уже як з народним депутатом України, інформацію щодо проживання у м. Києві, постатейний опис використаних щомісячних виплат на виконання депутатських повноважень за грудень 2012р. та січень/лютий 2013р. (з вказанням розміру коштів та цілей) та інформацію про роботу громадських приймалень.

Надану інформацію Рух “Чесно” оприлюднить на своєму інтернет-сайті.

Помічники-консультанти, які працюють у штаті ВРУ з поширенням дії Закону України «Про державну службу»:
1. Кравчук Тетяна Іванівна
2. Пукало Богдан Михайлович
3. Тринька Володимир Іванович

Помічники-консультанти, які працюють у штаті ВРУ без поширення Закону України «Про державну службу»:

1. Гладкевич Мар’яна Ігорівна
2. Лужецький Григорій Федорович
3. Мусій Олег Степанович
4. Петруняк Андрій Мирославович

Помічники-консультанти, які працюють на громадських засадах:

1. Варивода Микола Зенонович
2. Вороняк Мирон Олексійович
3. Голобутовський Володимир Зіновійович
4. Заяць Ольга Василівна
5. Комарницький Ярослав Михайлович
6. Кондзьолка Володимир Миронович
7. Крамар Руслан Ярославович
8. Кухар Володимир Іванович
9. Летнянчин Михайло Іванович
10. Малий Андрій Дмитрович
11. Маркевич Юрій Орестович
12. Муль Андрій Романович
13. Пукало Ростислав Богданович
14. Романяк Василь Федорович
15. Турчин Мирон Євгенович
16. Ягоцький Олег Петрович
17. Ямельницький Володимир Ярославович

 1. агаага03-07-2013

  Муль і Лужецький?

 2. теж з Лужка тобто лужецькийтеж з Лужка тобто лужецький03-07-2013

  Думаю, що Муль Андрій Романович немає жодного відношення до депутата Романа Муля, бо сам Роман Миколайович, ще молодий хлопака, щоб мати таких дорослих дітей.

  А Григорій Лужецький, це явно не наш Михайло Петрович, який може навіть вгніватись, що таку особу- директора з розвитку міста Радзієвського, можна з кимось сплутати. Чому пишу міста Радзієвського? Бо до розвитку міста Дрогобича, Михайло Петрович має таке саме відношення, як морська свинка до моря і свиней. Ну може поправлюсь – до свиней Лужецький скоріш за все має відношення, бо поведінкою, голосуванням, любов’ю до мера дуже нагадує означених тварин.
  Що для нього помічник нардепа, беріть вище, він у шестьорках в самого папіка, це вам не хухри-мухри!

 3. агаага03-13-2013

  Правда про “опозицію”:

  “1. У Дмитра Андрієвського в помічниках брат Вадим; голова київського обласного осередку партії “Жінки України” Ольга Холомеєва; офіційний спостерігач останніх виборів Марія Олександрівна Шпаделя; екс-керівник штабу і соратник Максим Шкуро; професійна апаратчиця Ярослава Дзира; “нашоукраїнець” з Солом’янської РДА Руслан Кисіль; арбітражний керуючий Ірина Бузуєва; багаторічні соратники Вікторія Тимошенко; і Олександр Вергун; екс-голова правління АКБ “Київ” Андрій Гриців; довірена особа кандидата Леонід Гресь; можливо, викладач КПІ Олександр Данілін; топ-менеджмент Inteco (фонтани) Вадим Демещук; голова асоціації фірм, задіяних в держтендерах Олександр Доброскок; дружина Романа Скрипіна, піарниця Катерина Кириченко; якісь Юрій Беспалий та; Анатолій Кот; професійний кікбоксер Максим Лахманюк; вінницька адвокатесса Олександра Мірошниченко; 23-річний “комсорг” Андрій Теліженко; радикальний бухгалтер з УНА Костянтин Фуштей; професор Інституту МВСУ Костянтин Циганов; функціонерка УСПП Олена Шиндеровська.

  2. Володимиру Ар’єву допомагають оболонський бютівець-армрестлер (1990) Дмитро Захарченко; голова Укрпромжитлобуд Василь Вікторів; власниця БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “КИЇВСЬКЕ БЮРО УКРАЇНСЬКОГО КОНГРЕСОВОГО КОМІТЕТУ АМЕРИКИ” Вікторія Губська; якісь Андрій Гнатенко; Федір Мягкін; Микола Пархоменко; екс-зам губератора Олександр Братанов; чиновниця ЧернівОДА Юлія Трестер, екс-ПНД Климця; екс-кандидат від “Україна – Вперед!” Микола Приходько; екс-президент “Енергоатому” Юрій Недашковський; євангелік В’ячеслав Недавній; сідєлєц 9 березня Микола Карпюк (УНА-УНСО); УДАР-івка Анастасія Ярошенко; шевченківський киянин-бютівець Роман Смик; журналіст Сергій Скоробагатько; екс-директор “Поліхім” з донецької НУ Олег Нагай; бізнесмен Семен Фрадін; екс-власник СК Галактика Максим Удовиченко; син покійного народного артиста Володимира Володислав Турець.

  3. У Миколи Княжицького помічників лише шестеро: можливо, хондовод і адвокат Микола Хоменко; якісь Ірина Гандюк; і Тарас Попович; Юрій Крайняк з “Юрімпекс”; продюсер і “копіраст” Олег Коляда; та викладач КНУ Олександр Омельчук.

  4. Арсен Аваков взяв у помічники власного сина Олександра; якісь офіційний спостерігач Олексій Василенко; бютівський кандидат, хлібопек Ігор Балута; службовець ХОДА Анатолій Бабічев; депутати Харківської міськради Світлана Андрєєва; і Дмітрій Бойко; Ігор Райнин; Інна Чуйко; ще одна бютівка ЛіЛія Авдєєва; виконавчий директор Спілки вірмен України Тігран Авакян; якісь Єпішина Марина; співзасновник Олексій Дунаєв; депутати ХОР Анатолій Дмитрієв; і Людміла Бєлова; футбольний суддя Юрій Георгієвський; замішаний у гомосексуальному скандалі Олександр Кірш; лобістка Люботина Ніна Ісаєнко; журналіст Юрій Чевордов; прес-сек Наталія Статівко; адвокат Олександр Світличний; рухівець Микола Пахнін; рухівець Максим Олексієнко; екс-начальник ХГУДСУ Олександр Мих; політолог Андрій Лукашов.”

Leave a Reply