Львівська «Батьківщина» : «Вандали кинули виклик кожному українцю»

Bandera

«Впродовж двох днів на Львівщині були пошкоджені два пам’ятні знаки національним героям, які є символами національно-визвольного руху : Степанові Бандері та Роману Шухевичу. Цей факт свідчить про те, що злочинні дії були зумисними і організованими. Ми вимагаємо від правоохоронних органів розслідувати ці злочини і притягнути винних до відповідальності», – сказано у заяві ЛОО ВО «Батьківщина».

«Звертаємо увагу на те, – йдеться у заяві , – що обидва злочини відбулись поблизу музеїв, які є культовими для кожного патріотичного українця, а тому були обрані не випадково. Це своєрідний виклик кожному, хто шанує українську історію та її героїв.
Обов’язок влади відновити ці пам’ятні знаки, бо саме завдяки її зневажливому ставленні до наших героїв вандалізм в Україні стає безнаказанним.

Львівська «Баткьівщина» буде слідкувати за ходом розслідування злочинних дій, які призвели до пошкодження пам’ятника та меморіальної дошки з барельєфом провідника ОУН Степана Бандери у селі Воля-Задеревацька на Стрийщині, а також меморіальної дошки під барельєфом головному командиру УПА Роману Шухевичу в Білогорщі, а також зробить усе можливе, аби пам’ятні знаки були відновлені.»

Leave a Reply