Чи виконає мер обіцянки, дані мешканцям П.Орлика,1 ?

Radzijevskyj1

До редакції Дрогобицького інтернет телебачення зателефонували мешканці будинку №1 на вулиці Пилипа Орлика, які повідомили, що о 17 годині, в середу 6 березня на їх подвірї мають відбутися збори, на які запрошені депутат міської ради від цього округу Ростислав Росоха, перший заступник міського голови Олександр Коростельов та головний архітектор міста Ігор Петранич. Жителі хотіли висловити свою незгоду щодо будівництва ринку вздовж вулиці Пилипа Орлика на території скверу. На зустріч прибув сам міський голова Олексій Радзієвський і мешканці почали розповідати про всі свої наболілі проблеми, забувши головну причину зібрання. А проблем в них ой, як багато, адже будинок зведений ще в 1958 році, дах не давно не ремонтований, ринви прогнили і дощова вода потрапляє в квартири верхнього поверху та вздовж стіни — в підвальне приміщення, біля будинку завжди повно наркоманів та бомжів, доказом чого є розкидані у сквері шприци та порожні пляшки, тому батьки просто бояться випускати дітей гуляти на вулицю, розритий асфальт біля під’їзду засипаний лише землею, проблемними також є смітники та заборонений дорожний знак закритий торговим фургоном.
Все це мер оглянув і пообіцяв облаштувати територію та навести лад в будинку, навіть готовий обгородити прибудинкову територію парканом, лише ухилитися від прямої відповіді про будівництво базару.

Як сказала одна з мешканок будинку: «Подивимося, чи у вас слово не розійдеться з ділом»
Та все ж позитивний момент цих зборів був, по крайній мірі Олексій Васильович почув голос дрогобичан, що вони думають про діяльність влади і в що перетворилось наше місто за останні роки.

Сергій Матійко, Дрогобицьке інтернет телебачення

 

  1. ПрагматикПрагматик03-10-2013

    Так, трохи Радзіку дали по писку, але йому як “з гуся вода”. Сподобалась та жіночка в кінці репортажу, яка різала правду прямо в очі.

  2. бідні людибідні люди03-11-2013

    Примітивні люди, які і далі вірять ратушним пройдохам. Вони ж прийшли “понюхати” як жителі будинку поставляться до будівництва. Людям треба було встати на захист своєї прибудинкової території, домогтися її облаштування( сквер, дерева, квіти, прибирання, міліція і т,д,) а не плакатися кому!!!? Ось тепер буде вам велике будівництво з торговими будами -туалети автоматично перенесуть вам у коридори і підвали. І чистота-вона, звісно, буде кругом. і не буде жодних дерев. Ви цього домагалися?!!!

  3. ЙосипЙосип03-11-2013

    Скільки можна слухати цей Зв-ш? та ви самі себе не поважаєте раз із ним входите в якісь тупі розмови!

Leave a Reply