18 березня інтернет-конференція з Богданом Юзефівим на тему комунальних послуг і тарифів

Yuzefiv

18 березня з 15 до 17 години на нашому сайті відбудеться інтернет-конфереція відомим дрогобицьким активістом, головою громадської організації “Дрогобицька громада” Богданом Юзефівим на тему комунальниї послуг і тарифів.
Запитання можете ставити в коментарях до цієї статті, у вказаний час тут же будуть публікуватись відповіді пана Юзефіва.
Пропонуємо, за можливістю, задавати питання завчасно, що дасть змогу нашому гостю більш грунтовно відповісти на ваше питання та опублікувати зразки необхідних зверень та документів.

Богдан Юзефів в редакції. Розпочинаємо.

Дякуємо всім за активність. 17-00год. Завершуємо конференцію.

 

 

 

 1. Мешканка зі СтрийськоїМешканка зі Стрийської03-15-2013

  пане Богдане, я не маю на руках угоди з ЖЕКом, не знаю які послуги нам надають, бо жодного працівника Жеку за місяць в будинку та біля нього не бачила, а квартплата виросла. Як з цим боротися?


  Богдан Юзефів:
  Раджу Вам звернутись до КП ЖЕО з листом та спонукати їх укласти договір, адже рішенням виконкому №340 від 16.08.2012 року п.5 їх зобов’язано виконати дану процедуру. Законом України про житлово комунальні послуги ст.19 визначає, що взаємовідносини в сфері ЖКП здійснюються виключно на договірних засадах. Це є і в статті 11 ЦК України. А немає договору і немає відносин. Як скласти лист- допоможемо. Рекомендуємо складати акт про не надання послуг кожен місяць. Це підтвердить безціяльність КП ЖЕО.

 2. БогданБогдан03-15-2013

  Сьогодні вранці під час снігопаду ми всім будинком(звісно, старше покоління, а не молодь) чистили від снігу проходи і проїзди. Запитували-де ж той наш помічний жек, і що взагалі ми від нього маємо, сплачуючи щомісяця квартплату?-Ні-чо-го!. Тому написали і відвезли заяву на імя Недбальського і запросили комісію із числа працівників жеку, щоб нам засвідчили, що вони МОЖЕ робили або не робили у нашому будинку.От коли вони приїдуть(або не приїдуть),тоді почнемо діяти агресивніше. Достатньо однієї-двох активних людей у кожному будинку ,щоб почалися якісь рухи навколо одіозного жеку.

 3. НаталяНаталя03-16-2013

  В нашому будинку Бориславська 1 діє ОСББ. Голова обєднання каже,щоб ми приватизували територію навколо будинку і загородили її парканом.А для чого мешканцям це потрібно і якщо я відмовлюсь приватизовувати земельну ділянку, чим це мені загрожує? Дайте пораду. Бо довіри до голови ОСББ в мене немає.Кажуть,що вона прокручує цю оборудку,щоб прибрати до рук приміщення кінопрокату,яке знаходиться в дворі будинку.

 4. мешканка віддаленої вулицімешканка віддаленої вулиці03-16-2013

  Субота ранок. Жодної снігоочисної техніки. Більш-менш чистять хіба центр. А далі давайте люди собі самі раду. То якщо ми самі собі. то для чого нам взагалі та влада. що вона доброго робить для нас. окрім хіба говорильні.

 5. СлаваСлава03-16-2013

  У нас в будинку 12 квартир. З них 2- напівпідвальні. Дуже би хотіли створити кондомініум.щоб не платити гроші за повітря.Правда. не всі квартири ще згідні. бо думають. що у них заберуть пільги. Порадьте. з чого нам починати.

 6. п. Женяп. Женя03-16-2013

  Сьогодні. 16-го березня через 11 днів після подання заяви в БУ про неналежне обслуговування нашого будинку(без попереднього дзвінка) прийшла п. Ростислава Григорівна Петречко-гол інженер БУ і залишила мені заповнити акт-претензію про ненадання або надання послуг з утримання нашого будинку.Я змушена цей акт-претензію показати своїм сусідам і обговорити це з ними. На запитання, чому нам підняли квартплату і на підставі яких документів, сказала, що вони(працівники управи) проводили гром. слухання, де були і Ви. п. Юзефів. Тобто я так і не почула причини підняття ціни на квартплату. Тод,.подивившись на плачевний стан коридору нашого будинку сказала, що у нас мабуть ніколи не було жодного ремонту. Так-відповіла я-не було не лише ремонту. а все. починаючи від лампочки і закінчуючи черговим латанням даху ми завжди оплачували зі своєї кишені. А чому ви не відокремлюєтеся? -запитала п. Петречко.-Ось тепер будемо це робити-сказала я, і тому дуже прошу вас. п. Богдане нам у цьому допомогти. Які потрібні для цього документи і з чого нам все це розпочинати?

 7. Мешканець із вул В.ВеликогоМешканець із вул В.Великого03-18-2013

  Доброго дня. Дуже хочу отримати відповідь: щомісячно мешканці платять за “прибирання прибудинкової території”, хоча реально цих послуг зовсім нема. Також підняли квартплату. За що ми платимо? Куди йдуть ці кошти?
  В п’ятницю був снігопад, сьогодні вже понеділок, а тротуари так і не розчистили від снігу, доводиться ходити по слизькій дорозі, ризикуючи потрапити під колеса автомобіля. Чому сплять комунальні служби? Чи вони чекають, поки проблема “розтане на сонці”???

 8. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  Богдан Юзефів:

  Раджу Вам звернутись до КП ЖЕО з листом та спонукати їх укласти договір,
  адже рішенням виконкому №340 від 16.08.2012 року п.5 їх зобов’язано
  виконати дану процедуру. Законом України про житлово комунальні послуги
  ст.19 визначає, що взаємовідносини в сфері ЖКП здійснюються виключно на
  договірних засадах. Це є і в статті 11 ЦК України. А немає договору і
  немає відносин. Як скласти лист- допоможемо. Рекомендуємо складати акт
  про не надання послуг кожен місяць. Це підтвердить безціяльність КП ЖЕО.

 9. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  підтримую Вас і Вашу позицію

 10. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  Згідний з Вами. Можу поспівчувати

 11. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  при створенні ОСББ пільги залишаються за мешканцями. Є різні варіанти управління спільним майном. Готовий зустрітись і надати конкретну консультацію з даного питання. Безкоштовно.

 12. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  КП ЖЕО в черговий раз доводить, що досі не розуміє, що вони не влада і не керівний орган, а тільки звичайне комунальне підприємство для обслуговування громадян. І не їх фукція вказувати мешканцям- власникам майна, як замовляти собі послуги. Щодо відокремлення – то ви з ними і не з’єднані.

 13. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  Ви фіксуйте факти не надання послуг, шляхом оформлення відповідних актів, зразок яких Ви можете отримати у мене. І на основі даних документів вимагайте перегляду рахунків оплати за не надані послуги.

 14. Богдан ЮзефівБогдан Юзефів03-18-2013

  В режимі інтернет-конференції важко надати якісну допомогу. Тому прошу звертайтесь до мене за телефоном 067-672-93-04. Громадське об’єднання “Дрогобицька громада”, головою якого я є надає такі послуги громадянам безкоштовно.

Leave a Reply