Перший пішов- партія Захисників Вітчизни ініціює відкликання депутата Івана Лепкого

Kopnyak

Як повідомляє Рух Чесно в Дрогобичі, на їх адресу прийшов лист  за підписом голови Дрогобицької міської організації партії Захистників Вітчизни О. Загродцького.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД Партії ЗАХИСНИКІВ

Партійний осередок інформує Рух Чесно про те, що 9 березня цього року обласна партійна конференція виключила з рядів партії Лепкого Івана Івановича.  Дрогобицька міська організація звертаєтся у територіальну виборчу комісію з поданням   про відкликання його з депутатів міської ради як такого, що зрадив програмні засади партії та інтереси виборців.

 

Також партійний осередок ініціює відкликання членів партії, депутатів-мажоритарників Дівчур Галини Володимирівни та Ільницького Івана Миколайовича, за те що вони грубо порушують вимоги чинного законодавства, ігнорують основні принципи місцевого саморядування, співпрацюють з місцевою злочинною владою та міським головою О. Радзієвським, зухвало поводять себе на сесіях міської ради, порушують основні ідеологічні програмні засади та дисципліну партії, постійно виступають проти інтересів місцевої громади голосуючи синхронно з провладними силами місцевої влади Дрогобича за рішення, що шкодять громаді міста.

За матеріалами Руху Чесно в Дрогобичі, Фейсбук

 1. п. Станіславп. Станіслав03-15-2013

  Лепкого і Дівчур мав честь пізнати ще по Б управі яку і очолював колись Лепкий.Ці двоє завжди тримали ніс по вітру і знали під кого лягти і кому служити. Тому і стали депутатами і знають як треба голосувати. Чи може хоч трохи порядна і чесна людина плавати в тому багні? А щодо обранця вул. Спортивної-Ільницького. т о у мене просто запитання до всіх жителів цієї вулиці- Хіба не було достойнішої кандидатури на депутата, бо цей обранець своєю поведінкою, виглядом, способом життя говорить і про вас усіх, він вас принижує, бо ви його обрали.

 2. ----------------------03-16-2013

  От би всіх так перещьолкати

 3. СнайперСнайпер03-17-2013

  Лепкий.Дівчур.Ільницький це останні аморальні злодії крахобори іх місце в буцегарні але злодій злодія не посадить бо вся влада така.Де наше доблесне СБУ,Прокуратура,міліція,податкова що всі люди все знають ,а вони ні,просто вони їм служать,а ми їх всіх годуєм дармоїдів.Тут без революції не обійдеться гнати треба всіх в шию разом з так званими органами бо вони не виконують свої обов*язки і набирати тих хто в тій злочинній системі не служив як Саакашвілі в Грузії тоді буде порядок.Хіба важко спитати де ті жирні коти нажили статки любого депутатіка з міської чи райради!!!!!Чому не питаєте де ваша робота пани ПраВооХоронці.Дійде скоро до того що вас люди почнуть відстрілювати як непотреб на вулицях разом з отими жирними котами!!!!!!

 4. КирилКирил03-17-2013

  А що про інших, адже там ще 43 одобрямси, не вірю,що хтось ішов у депутати служити людям.За всі часи памятаю лише п.Михайленка-депутата,який дійсно допомагав людям,які його обрали. Гнати треба всіх, бо самим не стане совісті залишити владне корито.

 5. ТронкаТронка03-17-2013

  Вони такий рух чесно, як бюторилі партійні діячі.

  Ось що насправді ілики мали оприлюднити згідно “норм” чесно:

  – дані про отримання житлового приміщення для постійного проживання після набуття повноважень народного депутата;

  – постатейний опис за грудень 2012 р. та січень 2013 р. розміру коштів та цілей використання щомісячних виплат на виконання депутатських повноважень (кошти надаються кожному депутатові з державного бюджету згідно із ч. 4 ст. 32 Закону України “Про статус народного депутата України”);

 6. чесничинкачесничинка03-18-2013

  тронка то той хворий на голову-бут,бідолаха ніяк не вспокоїться все людські гроші рахує

 7. ШурикШурик03-19-2013

  Очень скоро Радзиевский начнет менять коней, я имею ввиду членов своей команды. Ему же надо будет показать, кто виноват в этом бардаке. Костыль будет первым.

 8. АдміністраторАдміністратор03-19-2013

  а ілики і капітельмани то люди? 🙂 такі як ти, які бояться фактів і правди?

 9. ПрісяПріся03-19-2013

  Радзік своїх не здає. Максимум віддасть “націоналіста”. І буде готуватися передати владу іликам-кондзьолкам – це його беззубі критики-друзяки.

 10. КалинаКалина03-25-2013

  Так коней у нього нема… Там інші звірі..

Leave a Reply