Опозиція запрошує львів’ян на народне віче «Вставай, Україно!»

Protest1

16 березня о 16.30 год. партійці та прихильники ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та УДАРу єдиною колоною вирушать від пам’ятника Іванові Франку у Львові вулицями Словацького – П.Дорошенка – пр. Свободи на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченку, де о 17.00 год. розпочнеться народне віче за участю опозиційних лідерів.

Про це повідомив народний депутат, лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик. За його словами, Львівська «Батьківщина» звернулась у Львівську міську раду та до правоохоронців з проханням обмежити рух транспорту по вул. Січових Стрільців – Гнатюка – пр. Свободи для проходу мітингувальників.

Віче пройде під гаслами «За Батьківщину, за Свободу, за Україну!», «Геть Януковича!», «Досить терпіти – час діяти!», «Волю політв’язням!», «Юлі волю!», «Вставай Україно, час настав!».

Як відомо, 14 березня стартувала всеукраїнська акція «Вставай Україно!». Впродовж наступних двох місяців народні віче за участю лідерів відбудуться у всіх обласних центрах країни. Завершиться акція у травні, всеукраїнським маршем у Києві.

  1. громадянингромадянин03-15-2013

    Мені вже неважливе ні гасло під яким закличуть ні хто закличе проти існуючої влади,бо не вірю жодній партії. я знаю що піду. Це моя особиста позиція.

  2. ураура03-15-2013

    Третій день “повстання” за графіком! Ідімо, бо капітельмани і “Свобода” роздаватимуть конхфетки!

  3. ружаружа03-18-2013

    йди ліпше на прийом до ілика, він тобі пломби поставить

Leave a Reply