Роман Ілик провів особистий прийом громадян у Дрогобичі

Pryjom Hromadyan

Проблеми працевлаштування, заборгованості із заробітної плати, підняття комунальних тарифів, зростання цін на ліки, – з такими проблемами звертались мешканці Дрогобиччини під час особистого прийому, який 15 березня у Дрогобичі провів народний депутат України Роман Ілик.

%20010~1
Попри негоду, заблоковані дороги, на зустріч із народним депутатом до дрогобицької Ратуші прийшло близько 40 осіб. Мешканці 121 округу скаржились також на порушення особистих прав, незаконне перешкоджання підприємницькій діяльності, нестачу фінансування у спортивних школах та садочках.

Представники колективу Дрогобицького автокранового заводу у своєму зверненні скаржились на проблеми із несвоєчасною виплатою заробітної плати. За їхньою інформацією, постійні затримки із виплатою зарплати тривають на підприємстві вже впродовж кількох останніх років. На сьогоднішній день людям заборгували зарплату за півроку. Окрім того, протягом двох років завод працює не на повну потужність через нестачу замовлень, а тому працівники мають лише часткову зайнятість.

%20002~1

Представники дитячого садочку №2 просили допомоги у придбанні електроплити, через поламку якої 250 вихованців садочку можуть залишитися без повноцінного харчування; а директор спортивної школи «Медик» – посприяти у придбанні автомобіля, завдяки якому маленькі спортсмени зможуть брати активну участь у змаганнях. Ціла делегація дрогобицьких пенсіонерів скаржилась на незаконне підвищення тарифів на житлово- комунальні послуги у Дрогобичі, які з лютого зросли на 50%, а підприємці КП «Дрогобицький ринок» просили підтримки у боротьбі з їх незаконним виселенням та відновленням нормальної підприємницької діяльності, якій постійно перешкоджають, створюючи моральний та фізичний тиск.

%20099~1

«Для багатьох людей можливість напряму звернутися до народного депутата – це остання надія, відчайдушний крик про допомогу у безвихідній ситуації. Був приємно здивований, що так мало людей прийшли, аби просто попросити про матеріальну допомогу. Більшість моїх земляків приходили вже з готовими ідеями, законодавчими ініціативами та конкретними пропозиціями щодо вирішення проблем, які їх турбують. Цей прийом громадян ще раз засвідчив – люди готові змінювати своє життя, готові боротися за свої права та добиватися справедливості. Моє завдання як народного депутата – підтримати їх у цих починаннях», – зазначив Роман Ілик.

%20103~1

Парламентар запевнив, що на усі без винятку звернення громадян Дрогобиччини вже готуються відповідні депутатські звернення та запити, а особисті прийоми громадян найближчим часом відбудутьсь у Бориславі та Трускавці.

Нагадаємо, на території 121 округу вже працюють п’ять громадських приймалень Романа Ілика. Також звернутись на народного депутата можна через його офіційний сайт http://romanilyk.com/

 1. ТрактористТракторист03-18-2013

  Пусте заняття контактувати з Іликом. Симуляція бурної діяльності, а насправді відписки, відмовки, теревені і грошовита любов до злодЮлі.

 2. вихователька садочкувихователька садочку03-19-2013

  Ілик-остання інстанція, куди може людина звернутися із своїми бідами. Згадайте давнину- у всі часи багаті і порядні люди допомагали бідним і знедоленим. Тому нарешті і ми маємо свого обранця і дай бог, щоб він не забував про нас.

 3. ждемождемо03-19-2013

  Парламентар запевнив… Що його бахіня, що він сам.

 4. про Іликапро Ілика03-20-2013

  Життя покаже.

Leave a Reply