Доповідаю громаді. Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Муля

Mul

Згідно зі ст.16, гл.2, р.2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», та ст.61, гр.13, р.ІV Регламенту Дрогобицької міської ради, доводжу до відома виборців звіт про свою депутатську діяльність у 2012 році.

У своїй роботі я керувався Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Дрогобицької міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради.

За звітний період я провів:

– 53 планові та позапланові зустрічі з виборцями;

– розглянув 83 звернення, 53 з яких – письмові, 30 – усні.

Більшість звернень – колективні. Майже всі заяви містили соціальну спрямованість: виділення матеріальної допомоги, вирішення проблем, що виникли через бездіяльність міської влади у питаннях ремонту житлового фонду, комунікацій, доріг, незадовільне прибирання прибудинкових територій, погане освітлення вулиць у нічний час.

Для забезпечення нормального температурного режиму в дошкільному закладі №6 «Веселка» у двох групах було замінено склопакети 12-ти вікон, що забезпечило дітям тепло та затишок.

Облаштовано дитячі майданчики та місця відпочинку на подвір’ях будинків №№ 66, 70, 81/1 та 81/2 на вул. М.Грушевського та будинків № 40, 42, 46, 52, 56 та 64 на вул. Володимира Великого. Облаштовано 3 дитячо-спортивні майданчики у дворах будинків №№ 83, 89/2 та 79/1, що на вул. М.Грушевського.

Допоміг у придбанні будматеріалів та механізмів для облаштування волейбольного і футбольного майданчиків у ЗОШ №14.

За мого сприяння встановлено енергозберігаюче освітлення у вечірній та нічний час при вході до кожного під’їзду на території округу та проводиться його постійне обслуговування моїм коштом.

За заявами мешканців допоміг встановленню металевих вхідних дверей у всіх під’їздах будинку №83 (вул. М.Грушевського). А також в під’їздах: №4 (вул. Володимира Великого,58); №4 (вул. Володимира Великого,42); №1 і №2 (вул. Володимира Великого,50); №6 та №3 (вул. Володимира Великого,52); №4, №3, №2, №8 (вул. М.Грушевського,68).

30 % вартості дверей з кодовим замком добровільно оплачували тільки бажаючі мешканці під’їздів, решта – 70 % вартості профінансував я особисто. Хочу підкреслити, що заміна дверей проводилась за письмовою заявою мешканців під’їздів.

Встановлено 6 дорожніх знаків «Пішохідний перехід» в районі ЗОШ №14 та дошкільного закладу №6 «Веселка».

Надав грошовий кредит ОСББ «Майбутнє» на вул.М.Грушевського,70 для заміни ліфта. Також фінансово допоміг при заміні каналізаційних труб у будинку №83 на вул.М.Грушевського.

Придбано та встановлено батарею опалення інваліду І групи Павлишаку Л.І. (вул. М.Грушевського,89/2, кв.66) та надано грошову допомогу.

Надано грошову допомогу інваліду ІІ групи Боярчуку С.В. (вул. Володимира Великого,56, кв.42) та Левуцькому В.М. (вул. М.Грушевського,60, кв.16) та інваліду І групи Пукас Л.О. (вул.М.Грушевського,83, кв.50).

За заявою мешканців будинку №89/1 на вул.М.Грушевського, проведено заміну водопровідних труб, що часто виходили з ладу та затоплювали подвір’я будинку.

У жовтні-листопаді 2011 року фінансував заміну системи зовнішнього газопроводу будинку №64 на вул.М.Грушевського. Будинок був відключений за бажанням мешканців від центрального теплопостачання навесні, а, встановлюючи автономне опалення, мешканці не змогли самотужки виконати вимоги проекту газопостачання.

За власні кошти закупив будівельні матеріали на ремонт покрівлі будинку на вул. Володимира Великого,52.

У Всесвітній день людей хворих на діабет «Дрогобицькому відділенню Товариства сприяння хворих діабетом» безкоштовно передав 10 наборів діабетичного харчування.

На сьогодні, на превеликий жаль, найболючішим питанням на виборчому окрузі №6 і надалі залишається потреба в ремонті міжбудинкових проїздів і пішохідних доріжок, перекриття дахів будинків.

Роман МУЛЬ, депутат Дрогобицької міської ради

Галицька зоря

  1. вул В. Великоговул В. Великого03-20-2013

    Хороший депутат, бо багато зробив для людей , не знаю скільки для себе, але і мером міг би бути бо голосує чув як треба людям

  2. працівникпрацівник03-20-2013

    Ми вдячні п. Роману за допомогу сиротинцю.

Leave a Reply