Роман Ілик закликав дрогобичан долучитись до обговорення змін у теплопостачанні міста

Ilyk21

За ініціативою народного депутата України Романа Ілика, Дрогобицька міська рада зняла з розгляду на сьогоднішній сесії питання про заборону встановлення індивідуального опалення у Дрогобичі.

Нагадаємо, Роман Ілик оприлюднив звернення до міського голови Дрогобича та депутатів Дрогобицької міської ради, в якому запропонував винести на широке громадське обговорення зміни до схеми теплопостачання м. Дрогобича. Адже один з пунктів цього рішення передбачав заборону на встановлення індивідуального опалення.

Міські обранці погодились із пропозиціями народного депутата, відтак зміни, які могли спричинити соціальну напругу в місті, були зняті з розгляду.

Роман Ілик висловлює подяку депутатському корпусу за співпрацю та закликає дрогобичан бути активними у відстоюванні своїх прав та інтересів. «Хочу закликати мешканців Дрогобича подавати свої пропозиції, думки та зауваження щодо теплопостачання міста. Дуже важливо, аби рішення місцевої влади з цього питання було прийнято в інтересах громади», – заявив Роман Ілик.

Пропозиції можна подати у громадську приймальню Романа Ілика у Дрогобичі (площа Ринок, 1, Дрогобицька міська рада, каб. №9), а також на сайті http://romanilyk.com/ (розділ «Написати звернення»)

Leave a Reply