Звернення народного депутата України Романа Ілика до Дрогобицької міської ради

Roman Ilyk 2013

Міському голові Дрогобича
п. Олексію Радзієвському
депутатам Дрогобицької міської ради

Шановний пане голово,
шановні депутати Дрогобицької міської ради!

На чергове засідання ХХХІ сесії Дрогобицької міської ради виноситься проект рішення “Про затвердження енерго- та екологоефективної схеми теплопостачання м. Дрогобича Львівської області”. Це рішення торкається інтересів значної кількості мешканців міста, бюджетних установ та організацій, а саме:
п. 3 цього проекту рішення скасовує рішення сесії від 29.05. 2012 року за № 650 “Про надання дозволів на встановлення індивідуального опалення в житлових будинках м. Дрогобича”;
п. 2.2 обмежує право мешканців на відключення від центрального теплопостачання при одночасній відмові всіх споживачів житлового будинку згідно поданої колективної заяви, пропонуючи це робити шляхом внесення змін у схему теплопостачання міста у встановлені законом терміни перегляду схем теплопостачання. Такий термін складає 5 років (стаття 6 Закону України “Про теплопостачання”).
Вбачаю, що таке рішення може спричинити значну соціальну напругу в місті. Необхідних документів для вивчення стану забезпечення захисту прав та інтересів споживачів, як цього вимагає стаття 6 Закону України “Про теплопостачання”, я не отримав. Депутати міської ради, на скільки мені відомо, також отримали лише анотацію до Пояснювальної записки.
Вважаю, що таке важливе для громади міста рішення має бути завчасно оприлюднене і пройти процедуру громадського обговорення. Широка дискусія із розвитку теплопостачання нашого міста сьогодні дуже потрібна. Адже, багато міст України пішли іншим, альтернативним шляхом, віддавши перевагу впровадженню схем автономного опалення.
Місцева влада має аргументовано переконати громаду у ефективності пропонованої схеми теплопостачання, врахувати зауваження, і лише тоді ставити на голосування.
Пропоную відкласти розгляд цього питання, провести широке громадське обговорення схеми теплопостачання міста Дрогобича, і лише за результатами цих слухань, ухвалити необхідні рішення.
Водночас, залишаю за собою право, за необхідності, звернутись у відповідні інстанції щодо правової оцінки прийнятих рішень сесії Дрогобицької міської ради.

З повагою,
народний депутат України,
Роман ІЛИК

 1. ??????????????03-26-2013

  Якщо таке ставлення до народного обранця то що тоді говорити про простий люд і хто може зарадити такому безпрєдєлу депутатів і голови міста.

 2. Святослав СурмаСвятослав Сурма03-26-2013

  Наш обранець почав лобіювати приватні інтереси продавців котлів?..

 3. до п. сурмидо п. сурми03-27-2013

  Плювати і дурень може а ти зроби щось хотяби подібне для людей

 4. агаага03-27-2013

  А ти, Святославе, коли продався капітельманам, сумнівався, що вони ляжут під кондзьолок і радзіків??

 5. трішатріша03-29-2013

  Досить що Ілик поміг Радзіку під час останньої сесії! Геть таких!

Leave a Reply