Казуси нашого міста

Militsiya Na Vhodi1

27 березня відбулася XXXI сесія Дрогобицької міської ради, яка, як і попередні сесійні засідання, розпочала свою роботу з протистояння між владою та громадою міста.міліція на вході2

І знову силовики з правохоронних органів не допускали мирних громадян на засідання сесії, де більшість народних обранців, яких в народі прийнято називати «тушками», а їх обрали самі ж дрогобичани (як і вкотре, на свою голову), розглядали питання, що стосуються долі мешканців міста Котермака.
Владу таки змусив відступити спротив депутатів Дрогобицької міської ради Миколи Походжая, Олега Хруща та «свободівців», одвічного опозиціонера Дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського, Михайла Ваврина, Володимира Ямельницького, котрі вимагали від мера та секретаря ради впустити до сесійної зали дрогобичан. Мені, як і попереднього разу незрозумілою є позиція владних осіб міської ради, котрі дали вказівку міліції – не впускати на сесію громадськість. Люди півгодини мерзли під стінами ратуші, але таки домоглися свого.
Міський голова згодом спробував прокоментувати свої, на мою думку, ганебні дії у стосунку до громадськості, але вони звучали з його вуст мляво, і якось непереконливо. Тому що лукавив Олексій Васильович. Ніхто з присутніх громадян, яких згодом пустили до зали, не перешкоджав роботі сесії. А мер своїм постійним напучуванням щодо порушення громадянами правопорядку, тільки провокував, аби люди «вийшли» з себе, і висловили міській раді своє «Фе!».
Не випробовуйте свою долю Олексію Васильовичу! Забули гіркі уроки своєї минулої каденції? Вже вкотре нагадую Вам, що народ – це сила!

міліція на вході4
PS, Прикметним є й те, що міліція дуже зухвало вела себе по відношенні до мешканців Дрогобича. На прохання – впустити людей до сесійної зали, куди, згідно Закону України “Про місцеве самоврядування”, кожен мешканець нашого міста має право потрапити, міліція просто грубо штовхала людей, явно перевищуючи свої службові повноваження. Пропонуємо увазі читачів світлини, де правоохоронці «стіною» не пускають до дверей ратуші беззахисну жінку. На моє прохання – не відвертатись від фотооб’єктива, міліція повернулась задом. Отака повага правоохоронців до нас з вами, панове! І де ж цікаво, дивиться той начальник дрогобицьких міліціянтів?
Вікторія ЛИШИК

  1. Чи можеЧи може03-27-2013

    Проходив повз і бачив то все-ТЕАТР АБСУРДУ.Люди обравши цю владу не мають права спитати з неї чи може погано хочуть?

  2. ураура03-27-2013

    Кондзьолка прийде – порядок наведе!

Leave a Reply