У Дрогобичі за три роки не спромоглися запустити магнітно-резонансний томограф

Tomohraf

Минає 3 роки від того часу, як з польського міста Санок привезли до Дрогобича магнітно-резонансний томограф «Rezonex – 2000», але він досі не працює.

Як розповів депутат Дрогобицької міської ради попереднього скликання Юрій Мацюрак, який був координатором та ініціатором проекту, магнітно-резонансний томограф «Rezonex – 2000» та два апарати штучної нирки «Gambro» було передано Дрогобичу у вигляді гуманітарної допомоги Фондом охорони здоров’я м. Санок в рамках угоди про співпрацю між містами-побратимами Дрогобичем та Саноком (Республіка Польща)

«Було організовано перевезення цієї апаратури та іншого медичного інвертаря, загальною вагою понад 30 тонн, в Дрогобицьку та Стебницьку міські лікарні без витрат місцевих та державних коштів, – каже Ю.Мацюрак.- Всі правові процедури щодо розмитнення та ліцензування цього обладнання було отримано керівництвом лікувальних установ».

Та, як наголосив екс-депутат, з 2010 року по сьогоднішній день магнітно-резонансний томограф не задіяно, хоча для завершення робіт необхідне лише бажання керівництва міста. А апарати штучної нирки взагалі відмовляються встановлювати.

ЗІК

Leave a Reply