У Дрогобицькому районі збудують вітрову електростанцію

Vitryak

На Дрогобиччині у гірській частині району завершуються передпроектні роботи на місці, де мають бути встановлені генератори вітрової енергії.

Зокрема, проведено дослідження оцінки їх впливу на оточуюче середовище за міжнародними стандартами, розроблено та затверджено детальний план території для проектування і будівництва вітрової електростанції згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. Проект розташування електростанції погоджений усіма зацікавленими службами і рекомендований архітектурно-містобудівною радою області до затвердження.

Перша частина реалізації проекту – спорудження під’їзної дороги, наступна – будівництво самої станції.

«Залучення інвестицій та впровадження альтернативних джерел енергетики – серед пріоритетів розвитку району», –  каже голова райдержадміністрації Михайло Винницький.

Нагадаємо, що реалізація проекту з використання вітрової енергії (інвестор ТзОВ «Дрогобич Енерджі»), передбачає будівництво вітрової електростанції загальною встановленою потужністю 50 МВт на території Дрогобицького району. Засновниками ТзОВ «Дрогобич Енерджі» є українсько-французькі компанії «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ». Загальний обсяг інвестицій, необхідних для будівництва запланованих потужностей, складає приблизно 75,0 млн євро.

ЗІК

Leave a Reply