Депутат Гориславський вирішив вивести Рух Чесно в Дрогобичі на чисту воду

Horyslavskyj Vystup

Громадський Рух „Чесно”, який успішно діє на теренах нашого району, звернувся до депутата Дрогобицької міської ради Партії регіонів Сергія Гориславського щодо надання письмового звіту його депутатської діяльності. Письмове звернення було адресоване п. Сергію від координатора Руху „Чесно” Олега Балога. На останній сесії Дрогобицької міської ради Сергій Орестович його офіційно зачитав.
Мета надання звіту від депутатів Дрогобицької міської ради для Руху „Чесно”, про що йдеться у зверненні, – це очистити майбутні представницькі органи місцевої влади від недостойних депутатів. Адже Руху „Чесно” у Дрогобичі проводить моніторинг депутатів Дрогобицької міської ради шостого скликання. Як не дивно, Сергій Орестович навіть трохи обурився. Мовляв, відзвітуюся перед громадою міста. Але до чого тут Руху „Чесно”?
До слова було запрошено одного з представників цього громадського руху, депутата Дрогобицької міської ради Михайла Ваврина, який надав розгорнуту відповідь п. Сергію про діяльність руху, наголосивши на тому, що вступ до організації є добровільним, і учасником її може стати кожен соціально-свідомий громадянин нашого міста.
Та п. Сергія це не переконало. Він зажадав від координатора Руху „Чесно” надати йому розгорнуту інформацію щодо діяльності цієї організації на Дрогобиччині (участь у дискусійних клубах, сесійних засіданнях, депутатських комісіях) у письмовому вигляді. Яка кількість учасників у „Русі”? Чи перебувають у Руху „Чесно” громадяни, які обіймають, або обіймали державні посади, були, або є депутатами обласних, районних, чи міських рад, керівниками політичних організацій?
Депутатському корпусу було б цікаво почути від координатора Руху „Чесно” інформацію щодо нагального вирішення проблеми життєдіяльності нашого міста. А за необхідності й запросити Олега Балога на наступне засідання сесії Дрогобицької міської ради для надання розгорнутої інформації щодо участі цієї організації у розв’язанні соціально-економічних питань Дрогобича, а також для обговорення щодо співпраці. Я, як депутат міської ради, готовий надати свій звіт депутатської діяльності, але не в письмовій формі, а в усній, під час громадських слухань, що передбачено Законом України „Про статус депутатів місцевих рад” – підсумував свою думку Сергій Гориславський.
Ну що ж, після такого детального звіту Руху „Чесно” перед п. Сергієм, можливо, він і сам виявить бажання поповнити лави цієї організації? А, можливо, між депутатським корпусом та громадським рухом „зав’яжеться” плідна та успішна співпраця, яка принесе користь громадськості? Можливо, влада врешті-решт працюватиме для добробуту громади міста, а не лише дбатиме за свої меркантильні інтереси. Принаймні так хочеться в це вірити доведеним до відчаю дрогобичанам.

Вікторія ЛИШИК
фото: Львівська обласна організація Партії Регіонів

  1. ТарашкаТарашка03-29-2013

    Як то “Чесно” успішно діє,якщо у час останніх виборів вони обіср..лися з Кондзьолкою, який пахав на Ілика?!!Ілик ж не подав доходів до того ж!

Leave a Reply