Оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко

Oleksandra Kravchenko

Заснована у 2013-му році Дніпропетровською обласною бібліотекою для молоді ім. М.Свєтлова і родиною української письменниці Олександри Петрівни Кравченко (Девіль) за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації і Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Метою проведення конкурсу є патріотичне виховання, залучення молоді до суспільно-культурного життя країни та духовного збагачення особистості.

Як вважає родина письменниці, конкурс започатковано не тільки заради збереження творчого та інтелектуального надбання Олександри Кравченко (Девіль), усі романи якої присвячені історичному минулому України та ствердженню гуманістичних ідеалів, але й для матеріального заохочення, психологічної та інформаційної підтримки молодих авторів, які мають розвивати якісну літературу в сучасній Україні.

До участі в конкурсі запрошується творча молодь віком від 18 до 35 років.

Премія присуджується за прозові твори українською і російською мовами.

Прийом робіт триватиме до 20 квітня 2013 року.

Детальніше про конкурсні умови можна дізнатися на сайті “Літературна Дніпропетровщина” – http://www.dniprolit.org.ua/archives/5395

Довідка

Олександра Кравченко (Девіль) (1951-2012 рр.).

З 2001-го року член Національної спілки письменників України.

Лауреат літературної премії ім. Валер’яна Підмогильного. Нагороджена Почесним дипломом Міжнародної Ради по книгам для дітей і юнацтва (IBBY) за книгу “Амазонки Дніпра”, премією Дніпропетровської обласної організації ветеранів України за книги “Приговор из прошлого” та “Фатальный ливень”. Дипломант регіонального конкурсу “Натхненний дует Придніпров’я”. Нагороджена дипломами Дніпропетровської облдержадміністрації за участь в журі Міжнародного фестивалю “Чарівна книжка” і роботу з талановитою молоддю. Була активним учасником секції літератури для дітей та юнацтва “Джерело” при ДОО Національної спілки письменників України, членом журі обласного літературного конкурсу “Молода муза”.

Олександра Кравченко (Девіль) – автор понад 20 романів, більшість з яких додруковувалися і перевидавалися не тільки в Україні, але й у країнах СНД.

Leave a Reply