Першому єпископу Самбірсько-Дрогобицької єпархії посмертно присвоєно звання почесного громадянина Дрогобича

Voronovskyj1

У Дрогобичі на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати прийняли рішення про надання преосвященному владиці Юліану Вороновському, першому єпископу Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви, звання «Почесний громадянин міста Дрогобича» – посмертно.
Нагадаємо, що з благословення владики Юліана Вороновського, який 28 лютого 2013 року відійшов у вічність, постали єпархіальна Дрогобицька семінарія і катехитичний інститут, побудовано і освячено велику кількість церков і каплиць. Напевне немає такої парафії в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії, яку б владика не відвідав, щоб помолитися зі своїми вірними, перейнятися їхніми проблемами та болями, пам’ятаючи про свій вчительський і пастирський обов’язок. Траплялося і так, що він по засніжених гірських дорогах добирався на санях до бідних сільських церков, де народ чекав на його пастирське слово і архієрейську молитву.

Тож, знаючи труди і подвиги свого архипастиря, дрогобицькі депутати вшанували його пам’ять удостоєнням звання почесного громадянина міста.

ЗІК

Leave a Reply