Юрій Яцків: у Дрогобицькому районі лелеки рятуються на сміттєзвалищі.

Leleky Tytul

У п’ятницю товариш Роман зателефонував мені і повідомив, що на Броницькому сміттєзвалищі (приблизно 10 км. від Дрогобича) є більше 100 лелек, яким потрібна їжа. Таку ж інформацію я побачив у бігучій строці на сайті «Дрогобич Інфо» а потім отримав її підтвердження від п.Лесі Пашко, яка вже розпочала активну допомогу цим птахам.

Юрій Яцків

Тому ми сьогодні купили 20 кілограм риби (мойви) і поїхали з приятелем годувати лелек.

Прошу переглянути фотографії – вони скажуть самі за себе.
Лелеки потребують допомоги! Вони не можуть знайти їжу бо все – в снігу. По багатьох селах ті лелеки що повернулися до гнізд – вже замерли. Пригадую як колись до мого друга приїздили туристи з Данії. Вони були вражені коли побачили дорогою лелек – у Данії цих птахів майже не залишилося. Тому датчани захоплено фотографували цих красивих птахів і сказали, що це один з символів Данії.
Однак, ми в себе вдома не цінуємо те що маємо. Коли я звертався до людей з пропозицію допомогти лелекам, люди казали – зараз про людей ніхто не думає, а про птахів – й поготів! Інші проблеми!

лелеки1

У п’ятницю моя мама купувала від сільської жінки молоко на ринку. Коли мама спиталася, чи годують вони в селі лелек, почула відповідь «А чого це я їх маю годувати? Всі не виздихають, якісь залишиться!»… Ми стали суспільством байдужих людей!

Тому прошу всіх, хто знає, де є ще лелеки в зграях, і потребують нашої допомоги, дайте інформацію! Щоб небайдужі люди допомогли. Тим хто вже допомагає, або збирається поїхати в с.Брониця, радимо купувати несолену рибу невеликих розмірів (кілька, мойва і т.д.). Лелек там багато – близько 100 птахів, і риби потрібно теж багато.

лелеки2

Також звертаюся до всіх громадських організацій, які займаються допомогою тваринам та птахам, до усіх шкіл, які мають гуртки природознавства, екологічного виховання, перенести теорію в практичну площину!

лелеки3

Хто не байдужий – допоможіть лелекам!

Юрій Яцків

Leave a Reply