11 квітня Роман Ілик провів прийом громадян у Бориславі

Pryjom Boryslav 1

 

11 квітня народний депутат України Роман Ілик провів особистий прийом громадян у Бориславі. У ході прийому надійшло 17 звернень, 5 – з яких колективні.
прийом борислав 2
Участь у прийомі громадян взяв також міський голова Борислава Володимир Фірман. За словами народного депутата України, багато звернень стосувалися вирішення саме житлово-комунальних проблем, водопостачання міста і присутність мера була доцільною.
«Чимало мешканців міста щодня стикаються з проблемою відсутності цілодобового водопостачання, прориву труб та підтоплення підвалів. Мешканці Борислава які звернулися до мене, впродовж тривалого часу вимушені жити у справді нелюдських умовах. Звичайно, ми будемо допомагати цим заявникам. Та, на жаль, проблема є настільки глобальною, що поодиноке її вирішення не приводить до бажаного результату. Саме тому мною ініційовано створення цільової державної бюджетної програми, яка б допомогла в тому числі стратегічно вирішити проблеми водопостачання та каналізації міста на рівні держави», – підкреслив Роман Ілик. Народний депутат України та мер міста Володимир Фірман обговорили також питання підтримки у парламенті постанови щодо надання частині міста Борислав статусу гірського; а також сприяння у своєчасному фінансуванні з держбюджету добудови трьох стратегічних об’єктів для Борислава: загальноосвітньої школи, лікарні та моста.

прийом борислав 3
Вкотре на прийомі піднімалося питання приватизації східницьких джерел. Представники східницької громади націлені залишити лікувальні джерела у власності громади, а тому намагаються отримати необхідні ліцензії на геологічне вивчення та видобування мінеральних вод Східницького родовища для комунального підприємства «Східницькі джерела». Заручившись підтримкою нардепа, будуть виносити це питання на розгляд профільної комісії та сесії Львівської обласної ради.
Сільський голова села Старий Кропивник цікавився вирішенням питання реконструкції мосту, який знаходиться в аварійному стані і може призвести до надзвичайної ситуації на автодорозі «Стрілки-Новий Кропивник». За словами народного депутата, задля вирішення цього питання відповідні звернення вже направлені на адресу голови Львівської обласної адміністрації та ради, в цьому напрямку робота буде продовжуватися і надалі.
Керівництво Народного драматичного театру для дітей та юнацтва ім. П.Телюка при Бориславському палаці культури звернувся до народного обранця з проханням підтримати гастрольну діяльність колективу.

прийом борислав 4
«Це єдиний у місті театр, який самотужки бореться за своє існування вже впродовж п’ятидесяти років. Сьогодні цим творчим людям бракує грошей поїхати навіть на ті театральні фестивалі, де вони вибороли право представляти свої вистави», – сказав Роман Ілик, пообіцявши театралам допомогу.
По завершенні прийому громадян Роман Ілик провів брифінг для місцевих ЗМІ, а також вкотре відвідав унікальну бориславську церкву св. Анни. Цей храм, за словами народного депутата, є справжньою перлиною міста, адже сотні людей приїжджають сюди, аби побачити представлену унікальну колекцію з понад півтисячі мощів різних святих, зібрану місцевим священиком Романом Василівим.

Leave a Reply