Акція “Обережно, покращення!”

Remont Dorohy

Ввечері, 8 квітня, члени Дрогобицької «Батьківщини Молодої» взяли участь у моніторингу стану доріг міста Дрогобича, в рамках Всеукраїнської акції «Обережно, покращення!», яку проводила ВМГО «Батьківщина Молода».

Метою даної акції було привернення уваги громади до жахливого стану доріг в Україні. Під час акції, активісти «Батьківщини Молодої» розмальовували в яскравий колір ями та вибоїни, яких утворилась сила-силенна, на дорогах як Дрогобича, так і всієї України.

За словами голови Дрогобицького осередку «Батьківщини Молодої» Назара Войтовича, така ситуація із дорогами є неприпустимою. «Стан доріг, як дорожнього полотна, так і пішохідних доріжок є просто небачений. Ці ями є жахливим бездоріжжям. Ставлення влади до цієї проблеми, її бездіяльність – це кричущий факт хамського відношення до людей, до того народу, слугами якого вони мали б бути» – зазначив Назар Войтович.

У свою чергу, Олесь Курмельов, заступник голови Львівського обласного осередку «Батьківщини Молодої», координатор акції «Обережно, покращення!» на Львівщині зазначив, що передусім молодь повинна бути в авангарді змін в Україні.

«Я щиро радий, що молодь, активісти нашої організації із радістю відгукнулись на проведення цієї акції. Також хотів би із задоволенням відмітити, що ті хто із екранів телебачення, радіо та зі шпальт газет нас переконують в тому що люди, в першу чергу молодь, збайдужіли – глибоко помиляються. Я хотів би висловити щиру вдячність простим перехожим, які дізнавшись про мету акції висловлювали нам підтримку, проте особливо хочеться подякувати таксистам. Вони, задля безпеки учасників акції, незважаючи на посилені патрулі ДПС в цей вечір, сміливо перегороджували проблемні ділянки дороги для того, щоб молодь могла безперешкодно позначити їх фарбою, наражаючись на проблеми із правоохоронцями за свою дії. Це унікальне явище можна назвати початком самоорганізації суспільства» – зазначив Олесь Курмельов.

  1. протипроти04-19-2013

    Ця молода батьківщина нічим не відрізняється від дорослої-капітельманівської!

Leave a Reply