Дрогобич в часі Першої світової війни. Вуличний Університет. Четверта зустріч

Vul Univer1

З настанням теплої весняної пори, Вуличний Університет, що діє на Дрогобиччині з грудня минулого року, продовжує свою діяльність. Чергове, четверте заняття відбулося у форматі цікавої історичної лекції, яку провів кандидат історичних наук, викладач кафедри всесвітньої історії Дрогобицького Франкового вишу – Богдан Орестович Лазорак. Він же й обрав тему лекції — «Дрогобич в часі Першої світової війни».
Зустріч відбулася 10 квітня 2013 року в приміщенні Дрогобицької ратуші.
Слухачі ВУ ознайомилися із перебігом та особливостями історичних подій часу Першої світової війни в Дрогобичі та його околицях, переглянули рідкісні фото того часу, а також задавали свої питання, на які п. Богдан залюбки погоджувався надавати відповідь. Розповідь молодого лектора була настільки цікавою, що усі й не збагнули, наскільки швидко промайнули 45 хвилин.
Як наголошують організатори, наступну зустріч планується провести під відкритим небом – на вулиці, як це заведено в традиції Вуличних Університетів.
Як зазначає ініціатор та засновник ВУ на Дрогобиччині Зеновій Квасній, Вуличний Університет є потрібним для нашого міста, адже це приклад нетрадиційної освіти, що дає змогу відкрити очі й глянути на факти й події зовсім з іншої точки зору, не притаманної традиційній. «Вуличний Університет у Дрогобичі на даному етапі проходить шлях становлення. Ми стараємося зробити все можливе, щоб цей заклад став взірцем неформальної освіти в нашому місті. Для учнів — це є крок до пізнання та вибору майбутньої професії чи вищого навчального закладу, для студентів і тих, хто уже здобув вищу освіту — це додаткові безкоштовні знання. Впевнені, що коли інформація є корисною і потрібною, то логічно, що вона ніколи не буде зайвою»,– наголосив засновник.
Тож запрошуємо усіх, хто ще не встиг стати другом Вуличного Університету, на зустрічі, а тим, хто уже з нами – висловлюємо подяку. Деталі про зустрічі та фотозвіти ви можете знайти у групі Вуличного Університету в соцмережі «Вконтакте» за адресою: http://vk.com/drogobuch_street_university

Організатори висловлюють слова щирої подяки усім лекторам, які жертвують своїм часом, долучаючись до благородної справи, даруючи свої знання іншим.

Наталія ЖМУРКО

Leave a Reply