Дрогобицькі “часники” відповідають депутату Сергію Гориславському

Kozaky Pyshut Lysta

Рух Чесно в Дрогобичі отримав запит від депутата Дрогобицької міської ради Сергія Гориславського, щодо функціонування, персонального складу та участі Руху у вирішенні соціально-економічних проблем нашого міста.

Текст запиту на фото.
запит Гориславського
Депутату Дрогобицької міської ради
п. Сергію Гориславському

копія: міському голові Дрогобича
п. Олексію Радзієвському
На депутатський запит      

Шановний Сергію Орестовичу!

Громадянський Рух “Чесно в Дрогобичі” висловлює Вам щиру вдячність за виявлений інтерес до нашого Руху, у Вашому депутатському запиті.
Громадянський Рух “Чесно в Дрогобичі” є складовою частиною загальноукраїнського Громадянського Руху Чесно який проводить кампанію “Фільтруй Владу!”. Метою цієї кампанії є започаткування системного контролю громадянським суспільством за прозорістю, підзвітністю та доступністю для виборців кожного депутата.
Для цього Громадянський Рух “Чесно в Дрогобичі” визначив стратегію своєї діяльності, що складається з двох етапів: моніторингу влади та оцінювання кандидатів в депутати.
На етапі моніторингу влади, який триває сьогодні, Рух запрошує до участі депутатів обласної та місцевих рад, представників осередків політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації. Метою цього етапу є оприлюднення інформації про роботу народних обранців та ознайомлення з нею виборців, а саме: відвідування сесійних засідань і результати поіменних голосувань; кількість поданих звернень та запитів; виконання передвиборчої програми і звітність перед виборцями; склад помічників та робота приймалень.
Членство у Русі не є фіксованим. Для участі в ньому не треба писати заяви, достатньо поділяти наші засади та принципи і брати участь у спільній діяльності.
Cеред найбільш активних і постійних учасників Руху є: Олег Балог, голова ГО “Спілка безпеки управління “Антикорупція”; Михайло Ваврин, голова КР БНДС Дрогобиччини, депутат Дрогобицької міської ради; Богдан Гринчишин, член ГО “Небайдужі дрогобичани”; Тарас Демко, член ГО “Діти та батьки”; Ольга Єлізарова, громадська активістка; Руслан Cолонець, журналіст; Маркіян Кіндратишин, громадський активіст;Тарас Кучма, член ГО “Зарваницька ініціатива”; Петро Хорт, член ГО “Ділова Дрогобичина”, помічник депутата Дрогобицької міської ради; Богдан Юзефів, голова ГО “Дрогобицька громада”.
На офіційній сторінці Руху www.chesno.org можете отримати детальну інформацію про діяльність Руху “Чесно в Україні”, а про Рух “Чесно в Дрогобичі” вся інформація на сторінці спільноти “Чесно в Дрогобичі” www.facebook.com.
Щодо участі активістів Руху “Чесно в Дрогобичі” в постійних комісіях ради, сесійних засіданнях, письмових та усних зверненнях на адресу міського голови, депутатського корпусу, у вирішенні нагальних проблем життєдіяльності міста повідомляємо, що згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконання цих дій є прямим обов’язком депутатів місцевих рад, а Рух “Чесно в Дрогобичі” займається моніторингом цієї діяльності народних обранців.
Рух готовий на Вашу пропозицію, надати посильну допомогу у розв’язанні соціально-економічних питань міста, а також делегувати координатора або уповноваженого делегата Руху для обговорення та організації цієї співпраці з депутатським корпусом.
Одночасно ми констатуємо, що Руху “Чесно в Дрогобичі”, як і для більшості громадян міста складно допомагати міській раді у вирішенні соціально-економічних питань, тому що діяльність депутатського корпусу та його виконавчого комітету є не прозорою, проекти рішень не оприлюднюються, як і не публікується докладний порядок денний сесійних засідань, відсутня інформація про роботу депутатських комісій, рішення – регуляторні акти приймаються без ознайомлення громадськості з порушенням виписаної законодавством процедури, а виділення депутатам та їх наближеним земельних ділянок під садівництво, в нашому місті набуло скандального характеру. Закриття молочного ринку та восьмої школи викликало значні протести громадян. Прийняття схеми теплопостачання міста з заходами з її впровадження практично обмежило би право мешканців на вільний вибір надавача цих послуг. Безконтрольна вирубка дерев в місті набрала скандального характеру.
Важко говорити про допомогу депутатам і міському голові, коли всього декілька депутатів з п’ятдесяти прозвітували перед громадою про свою роботу, а міський голова так і не опублікував звіту.
Та й Ви, шановний пане Сергію, свій звіт плануєте зробити в усній формі перед обмеженим колом дрогобичан, що не дасть можливості виборцям оцінити Вашу діяльність, так як інформація важко сприймається на слух, а за два роки до виборів і зовсім забудеться.
Пропонуємо Вам, підтримати встановлення міською радою орієнтовних термінів проведення звітів депутатами перед виборцями та сприяння в організації їх проведення.
Ми підтримуємо висловлену Вами пропозицію прямого діалогу з мешканцями міста під час звіту. Для того щоб діалог був продуктивний та предметний, пропонуємо Вам за декілька днів до зустрічі опублікувати звіт в засобах масової інформації для ознайомлення і у визначений Вами час при зустрічі з виборцями обговорити його. Запевняємо Вас, що Рух “Чесно в Дрогобичі” візьме найактивнішу участь в організованих Вами громадських слуханнях.

Щиро Ваш,
координатор Громадянського руху “Чесно в Дрогобичі”
Михайло Ваврин

Джерело: Чесно в Дрогобичі, Фейсбук

  1. ларисалариса04-14-2013

    ….бла-бла-бла, нічого конкретного….відповідь у класичному стилі самих регіоналів….моніторили – моніторили, оцінювали, засідали, у мордокнизі писали, а чи є хоч один позитивний результат???

  2. ну іну і04-15-2013

    ну і що ви тепер скажете”шановний сергію орестовичу”? чи будете далі грати перед нами роль борця із владою і за справедливість?

  3. хотабичхотабич04-15-2013

    “Чесно” роскусило Куруса ,Возняка,а тепер роскушує Гориславського Цікаво, хто буде наступний ?

Leave a Reply