Міський голова здійснив виїзний прийом громадян

Radzijevskyj Preskonferentsiya

Як інформує прес-служба Дрогобицької міської ради, для вирішення на місці проблем громади Дрогобича міський голова Олексій Радзієвський здійснив виїзний прийом громадян на вул. Стрийській, 103 та Грушевського,105.
Зустрітися та поговорити про свої проблеми з очільником міста прибуло понад 50 осіб. Під час спілкування з мешканцями згаданих будинків обговорено низку найбільш важливих проблем, які їх турбують. Серед питань порушених громадянами – ремонт підпірної стіни, упорядкування контейнерного майданчика по збору твердих побутових відходів, ремонт прибудинкової території, ремонт дахів та під’їздів, водопровідних труб у підвалі, облаштування дитячого майданчика тощо. Особливо хвилювало мешканців питання щодо підняття тарифів на квартплату. Роз’яснення та обґрунтовану відповідь громадяни отримали на місці від начальника КП «ЖЕО» Б. Недбальського.
Міський голова оглянув прибудинкову територію, під’їзди будинків, піднявся на 9-ий поверх, щоб особисто переконатись у всіх проблемах, що турбують мешканців. Усі порушені питання дано на розгляд профільним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.
Участь у виїзному прийомі також взяли: директор департаменту міського господарства І. Лепкий, начальник КП «Дрогобичтеплоенерго» І. Хом’як, начальник КП «Дрогобичводоканал» Р. Шагала, начальник КП «ЖЕО» Б. Недбальський, начальник КП «Комбінат міського господарства» Р. Біян, а також депутат міської ради С. Гориславський.

Трускавецький вісник

  1. НЕБАЙДУЖІНЕБАЙДУЖІ04-12-2013

    мер просто пропіарився !!!! Можливо трохи напхає Недбальському але толку всерівно не має і не буде.Підпірна стіна в дворі Стрийська103 в будь-який момент може завалитися а її навідь не загородили – а в дворі гуляють діти??????Мер тримався прекрасно він жеж говорити вміє на 12 (стара комуняцька школа).поживем ще трохи і подивимось чи буде з того толк …

  2. 4404-12-2013

    ”…..участь у виїзному засіданні взяли….”- місцева банда злодіїв на чолі із мером .

  3. спостерігачспостерігач04-16-2013

    …..а тим часом при допомозі радзієвича курили починають по-тихому будувати свій центровий супермаркет

Leave a Reply