Слово про депутата

Ilnytskyj Deputat

Шановна редакціє! Звертаються до Вас мешканці Дрогобича, які мешкають на виборчому окрузі №20.

Хочемо висловити подяку нашому депутату Івану Ільницькому за виконану роботу в нашому мікрорайоні.

Річ у тому, що протягом останніх 10 років ми були забуті і нікому до нас не було діла. Але все змінилося на краще із обранням І.Ільницького, який проживає в цьому окрузі і всім серцем вболіває за людей.
І.Ільницького знаємо із народження. Це людина із народу, яка виросла в багатодітній сім’ї, сам собі заробляв на кусень хліба, завжди з розумінням ставився до проблем виборців. Ільницький є головою вуличного комітету протягом 25 років.

Як не старалися очорнити і принизити його вороги, він завжди залишається при своїй думці, завжди вислухає і допоможе. Його нічим не зламати.

Щиро вдячні за капітальний ремонт вул.Спортивної (від вул.Трускавецької до вул.Г.Грицая); ямковий ремонт вул.Котляревського, Г.Грицая, Холмської, Спортивної (від вул. Г.Грицая до вул.Зарічної); за відремонтований залізничний переїзд на вул. Опришківській; за шутрування вулиці Зарічної, Старицького; підсипано щебенем від церкви Рождества Івана Хрестителя до вул.Спортивної, проведено очищення моста на вул.Спортивній; зрізано трухляві дерева на вул.Трускавецькій, Опришківській, Спортивній біля мосту; освітлено вул.Трускавецьку, Кармелюка; замінено лампи нічного освітлення на вул.Котляревського, Холмській, Спортивній; замінено водогін на вул.Спортивній від вул.Трускавецької до БУ №24; надано допомогу інвалідам та малозабезпеченим сім’ям; очищено каналізаційні стоки; очищено озеро «Кірпічна» та вивезено сміття з прилеглої до озера території, посаджено дерева навколо озера.

Дай Боже нашому депутатові здоров’я, сили, наснаги, успіхів у роботі та довгих років життя.

З повагою виборці (всього 18 підписів)

Фото Ярослава ГРИЦИКА

Галицька зоря

 1. ??????04-12-2013

  Глянувши на фото, кожен зрозуміє-це- господар земель, будинків,джипів, “пароходів і теплоходів”. Але насправді вигляд пузатого жевжика у блищачому костюмі-омана. Як і всі рагулі він дбає лише про лоск зовнішнього”зображення”. Бо внутрішнього- нема і ніколи не буде. Там -пусто, якщо не зважати на цілу гору амбіцій, одягнених у матюкливе нутро. Цей депутатик-не випадковий житель ратуші. Бо зумів за безцінь купити своїх одновуличників і за безцінь продати меру свою совість, якої ,як виявилось у нього в принципі і бути не могло. А тепер шановні мешканці вулиці Спортивної дайте переконливі докази, чому таке ніщо стало вашим обранцем.

 2. ПетроПетро04-15-2013

  Добре знаю того вуйка і нічо доброго не скажу вам про нього

 3. РоманРоман12-15-2014

  А я знаю тільки з хорошої сторони,ділова людина,дотримується слова,виходець з народу ,з багатодітної сім”ї,зліпив себе сам і досить успішно,бо вже не один раз його вибрали депутатом,значить народ довіряє і знає що крім нього ніхто нічого не робив і робити не буде,бо ми вже мали “чужих” кандидатів і ситі їхніми пустіими обіцянки.
  А те що він може змахати,то є правда,бо сам чув як він строїв наших чиновників у міській зраді.

Leave a Reply