Роман Ілик: На будівництво Ролівської школи держава обіцяє виділити 2 млн. грн.

Shkola Roliv

У відповідь на звернення народного депутата України Романа Ілика, Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило, що на добудову та реконструкцію школи у с. Ролів на Дрогобиччині з держбюджету буде виділено 2 млн. грн. вже у 2013 році.

школа ролів 1Як сказано у листі Мінекономіки, будівництво Ролівської школи включено до переліку інвестиційних проектів, що реалізуватимуться за рахунок бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”.

Загалом за цією програмою буде профінансовано проектів на загальну суму 987 млн. грн., з яких Львівщина отримає 69 млн. грн.

З проханням про допомогу до Романа Ілика звернулися сільський голова та місцеві мешканці села Ролів, адже роками їх звернення чиновники ігнорують. А звертались селяни до районної та обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, міністра освіти і навіть до Президента. Та у відповідь – жодної реакції.

Під час зустрічі із колективом школи Роман Ілик запевнив, що це питання перебуватиме на особливому контролі, адже сьогодні діти навчаються в аварійному приміщенні.

школа ролів 2

За словами народного депутата, спільно з громадою він добиватиметься, аби обіцяні кошти таки надійшли до села. “У мешканців Ролева вже є гіркий досвід, коли начебто гроші виділялись, але лише на папері”, – зауважив Роман Ілик.

У Ролівській школі навчається близько 100 учнів. Село Ролів віддалене від інших сіл на 10-11 км, а протяжність самого села – 7 км. Тож можливості навчатись в інших школах району діти не мають.

  1. агаага04-29-2013

    Обіцяє виділити, але при чому тут Ілик?

  2. томутому04-30-2013

    Яценюк із Турчиновим погодилися закріпити цей округ за «Громадянською позицією». Тоді й почалась справжня війна з боку Швеця. Більше того, коли було урочисте висування кандидатів від об’єднаної опозиції на Турівській, до мене підходить Ілик і каже: «В мене є завдання зірвати твоє висування. Коли підійде черга до тебе, я маю підняти галас і гам. Це завдання Швеця. Але я можу цього не зробити за окрему плату». Я на це повівся. Може, й не було ніякого завдання. Може, він сам це придумав. Але я не міг ризикувати, бо вкладена праця, гроші і здоров’я… Але це – реальна ситуація в «Батьківщині». Коли Тимошенко була прем’єром, людей в її партії розбестили і зіпсували гроші.

Leave a Reply