Дрогобичани кращі у хортингу

Hortynh

12-13 квітня 2013р. у м. Донецьк відбувся чемпіонат України серед молодших юнаків i дівчат та юнаків і дівчат, кадетiв i кадеток, у роздiлi «Двобiй», «Форма» та «Показовий виступ». Львівську область на цьому престижному чемпіонаті представляли Дрогобицький осередок хортингу, СОЦ “Еней” та ГО “Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова” у складі дев’яти спортсменів.
Виступили наші спортсмени чудово – шість перших, три других та одне третє місця. Золото вибороли – Давид Гаврилов у розділі “Двобій”, Анастасія Дендяк та Анастасія Фаль у розділі “Показовий виступ”, Юрій Федечко та Павло Луців у розділі “Показовий виступ”, срібло вибороли – Максим Кушлик у розділах “Показовий виступ” та “Двобій”, Олександра Каркіщенко у розділі “Показовий виступ”, бронзу виборов – Олег Зварич у розділі “Двобій”.
Організатором чемпіонату України виступив Донецький обласний осередок з хортингу, змагання провели у легкоатлетичному манежі на трьох хортах. На чемпіонаті прийняло участь близько 18 областей України у кількості 280 спортсменів віком від 6-ти до 15-ти років.
Висловлюємо подяку нашим спонсорам, які допомогли фінансово нашій обласній команді прийняти участь в змаганнях – почесному президенту Львівського обласного осередку з хортингу Миколі Кобільнику (магазин “Енейко) та Леву Грицаку – генеральному директору санаторію “Карпати” м.Трускавець.
На фото призери та переможці чемпіонату України з хортингу Львівського обласного осередку

Leave a Reply