У Бориславі 37 випускників претендують на золоті медалі

Zolota Medal

У Бориславі у цьому навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах міста очікується 37 випускників, які претендують на золоті медалі та 12 випускників – на срібні.

Про це йшлося на нараді керівників органів управління освітою районів і міст Львівської області, яку провів директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Михайло Брегін, яка проходила у Трускавці.

Зокрема, було відзначено високий рівень навчання в освітніх закладах Борислава. Загальна чисельність цьогорічних випускників склала 216 учнів з яких 37 претендують на золоті медалі та 12 – на срібні. Результат Борислава – найкращий серед міст обласного значення в Україні.

Цей факт підтвердила комісія, яка була створена згідно наказу департаменту з питань освіти, науки та молоді облдержадміністрації,яка провела перевірку з 4 до 26 квітня у місті.

Довідка.

Для перевірки об’єктивності оцінювання знань учнів обирались загальноосвітні навчальні заклади, де відсоток претендентів на нагородження золотими і срібними медалями становив від 21% до 33% від загальної кількості випускників із міст та районів з найвищими показниками. Під час перевірки у випускних 11 класах проведено контрольні роботи з української мови та літератури, історії України, математики за завданнями, укладеними Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Вивчено стан внутрішкільного контролю та керівництва щодо об’єктивності оцінювання рівня знань учнів, ведення шкільної документації.

ЗІК

Leave a Reply