Відійшов у вічність Ярослав Гайгель

Hajhel

Вчора, 23 травня 2013 року, на 71 році життя назавжди зупинилося добре серце Ярослава Гайгеля – відомого фотожурналіста, який багато років життя віддав цій неспокійній професії. “Дрогобицьке земляцтво” втратило потужного свого автора, який створив на його шпальтах фотолітопис життя Дрогобича. На жаль. більше не зателефонує і не скаже: я підготував фотографії з виставки чи з іншої події. І я в цю мить мчався на зустріч з Славіком, щоб перенести світлини з фотоапарата на нетбук, а відтак “закинути” в Інтернет. Як він радів, коли бачив, що люди переглядають в Інтернеті ці світлини, особливо тішився, що це, переважно, молодь.

Це була дивовижна людина виняткової доброти і жертовності, щирості і працьовитості, яка несла людям світло життя. Це був фоторепортер з великої літери. Він своїм фотоапаратом зафіксував процеси національного відродження на Дрогобиччині.

Сумно. Дуже важко сприйняти смерть Ярослава Гайгеля. Його нам завжди бракуватиме. Прекрасні Ярославові світлини завжди будуть нам нагадувати про прожиті незабутні миті національного і духовного життя нашого прекрасного міста, про його чудових людей, яких Ярослав так любив!

Справа, якій вірно служив Ярослав Гайгель, зробила його безсмертним. Молю Господа, щоб поселив душу Ярослава там, де праведні спочивають!

Вічна йому пам’ять!

Іван ТИХИЙ.

  1. Сергій МатійкоСергій Матійко06-01-2013

    Так, справді, Ярослав Гайгель чудова людина, про яку завжди буду пам’ятати. Професіонал своєї справи, до якого завжди можна було звернутися за порадою. Вічна пам’ять.

Leave a Reply