«Батьківщина» звітувала перед громадою Дрогобича

Zvit Batkivschyvna

     Нещодавно у Дрогобичі відбулося засідання бюро Дрогобицької міської партійної організації «ВО «Батьківщина», під час якого депутати Дрогобицької міської ради цієї політичної сили звітували громаді міста про свої здобутки, недоопрацювання (а, обсервуючи виступ депутатів-б’ютівців, можна зробити висновок, що вад та не доопрацювань було значно більше, ніж здобутків) та про свою діяльність зокрема, виконуючи вимогу ч. 1,4 ст.16 «Про статус депутатів місцевих рад».


 

 
 Як відзначив під час свого виступу голова Дрогобицької міської партійної організації «ВО «Батьківщина» Роман Москаль, на переконання бюро цієї політичної сили, кожен депутат, якого було обрано від партії (незалежно від того, чи він пройшов згідно партійних списків, чи по мажоритарному окрузі), зобов’язаний розповісти громаді про свої здобутки та вади на посаді депутата. А оцінку діяльності депутата дає громада міста. Пропонуємо увазі читачів проглянути виступи депутатів цієї політичної сили Михайла Ваврина (його звіт свого часу дрогобичани вже визнали задовільним, тому п. Михайлу не було потреби акцентувати увагу на своїй роботі, як депутата Дрогобицької міської ради), Михайла Лужецького, Богдана Недбальського та Романа Пукала.

Михайло Лужецький очолює структуру «Інститут розвитку міста», та чомусь його роботи щодо залучення інвесторів та ноповнення міської казни коштами від їхніх інвестицій не чути та не видно. Богдан Недбальський очолює КП «Житлово-експлуатаційне об’єднання». Щодо ефективності роботи підприємства пролунало чимало зауважень та нарікань з боку дрогобичан. Роман Пукало очолює земельну комісію Дрогобицької міської ради. Щодо ефективності роботи голови цієї комісії також пролунало чимало скарг.

     Акцентуємо вашу увагу на тому, що під час засідання бюро був присутній один з лідерів партії, депутат Верховної Ради України Роман Ілик, котрий особисто мав змогу чути та бачити, як люди оцінюють роботу його однопартійців на місцевому рівні.

P.S. У підсумковому виступі Роман Романович Ілик відзначив, що радий за те, що соціально-свідомі дрогобичани, яким не є байдужа доля рідного міста сміливо вказували депутатам на їхні помилки, основними з яких є «тушкування» у провладній більшості міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського та некомпетентності депутатської діяльності, зокрема під час головування в земельній комісії. Та, не дивлячись на помилки, добре, що депутати наважились подивитися на себе очима громади міста. І за це треба їм подякувати, а, особливо Роману Романовичу Ілику, якому не байдужа думка електорату.

Вікторія Лишик

Lifeinfo
 

  1. гнати мітлою злодЮльгнати мітлою злодЮль06-01-2013

    прокладки капітельманів ще живі!!

  2. геть іликівгеть іликів06-03-2013

    Другий секретар кпсс лужецький і бют! два валянки пара! це пізд*ц!

Leave a Reply