Події Дрогобиччини (відео)

Drohobych Miks1

Відеоверсії подій, що відбулись останнім часом у Дрогобичі та Дрогобиччині.

Брифінг Народного депутата України Романа Ілика

Відео: Сергій Матійко

В Дрогобичі почало діяти «Антикорупційне бюро України»
8 травня, у Дрогобичі, в приміщенні колишнього інституту управління відбулася презентація офісу громадської організації «Антикорупційне бюро України». Начальник Львівського обласного управління АБУ Ростислав Афанасьєв розповів присутнім про засади діяльності бюро, а заступник Голови «Антикорупційного бюро України» Руслан Пікашев вручив службові посвідчення начальникам територіальних підрозділів Володимиру Мірошнику, Ярославу Янишину, Володимиру Колінко, Михайлу Кушніру та іншим. В телефонному режимі учасників зібрання привітав керівник відомства, генерал Вадим Лішавський. На жаль, 14 травня Партія Регіонів та комуністи у Верховній Раді не підтримали проект закону про Національне антикорупційне бюро, як державного органу зі спеціальним статусом по боротьбі з корупційними правопорушеннями.

Відео: Сергій Матійко

Події в Стебницькій лікарні

Відео: Руслан Солонець


У Мирослави Кот — ювілей

12 травня, у Дрогобичі в історичному відділі музею «Дрогобиччина» урочисто пройшла ювілейна виставка знаної в Україні і світі вишивальниці, заслуженого майстра народної творчості України Мирослави Кот з нагоди її 80-річчя від дня народження.
Вітали талановиту мисткиню секретар міської ради Тарас Метик, керівництво Дрогобицького педуніверситету, творчі колективи краю, шанувальники мистецтва вишивання, її учениці та друзі.
Мирослава Кот — одна з провідних вишивальниць України. У Дрогобичі очолювала першу в Україні інститутську кафедру методики й історії народних промислів. У 2012 році їй присвоєне звання «Почесний громадянин міста Дрогобича». П’ятнадцять учениць Мирослави Кот стали членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України та п’ять — кандидатами наук.

Відео: Сергій Матійко

  1. РусланаРуслана06-01-2013

    ну все, з корупцією буде покінчено!

    А Ілик щось меле, меле, меле, а сам не розуміє що і навіщо:)

Leave a Reply