Замість купівлі суконь на випускний школярі віддали гроші хворим дітям

Ruka Dopomohy1

Випускники Гімназії сербського міста Пірот вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускному вечорі, щоб віддати заощаджені гроші нужденним. У ході акції «Твої п’ять хвилин блиску – чиєсь ціле життя» школярі та викладачі зібрали 310 000 динарів. Ці гроші були передані трьом сім’ям з тяжко хворими дітьми.

В урочистому залі Гімназії були передані гроші для 12-річного Предрага Потіча, що хворіє дитячим церебральним паралічем, 11-річного Матєї Лазаревичу, який переніс сім операцій та п’ятирічного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП і після нещодавньої операції почав ходити.

Після урочистостей у Гімназії, випускники пройшли по центру міста у футболках з написом «Твої п’ять хвилин блиску – чиєсь ціле життя»

Випускники розповідають, що вони хотіли зробити щось таке, щоб їх запам’ятали, а також дати приклад наступним поколінням.

«Ці гроші, які я віддав би за дорогий одяг, яку хто знає, коли б ще одягнув, я можу віддати комусь, кому це дійсно необхідно», – розповідає випускник Брана Костич.

Моя Сербія

Дякуємо за підказку стосовно матеріалу Віктору Возняку.

  1. мамамама06-05-2013

    Наші діти до таких рішень ще не доросли, чи вірніше не доросли ми,батьки. Бо що у нас пріорітетне?Звичайно-зовнішнє фу-фу. А для того, щоб і батьки і діти зрозуміли,що головне-це там, усередині голови-має пройти ще довгий шлях вдосконалення. І це буде.

Leave a Reply