Звернення вірних Греко-Католицької Церкви прихожан Храму Вознесіння Господнього

Otets Sofron

Слава Ісусу Христу!

За останній час відбулися неприємні для нас події, які сколихнули всю дрогобицьку громаду. Не запитавши нашої думки, у нас забрали наших духовних провідників та учителів – отця ігумена Павла та отця Назарія. Поставили нас перед фактом нових обставин, які полягали в тому, що в нашому спільно спорудженому Храмі Вознесіння Господнього, Богослужіння тепер будуть відправляти інші. Душпастирів же, яким ми довіряли останніх двадцять років, через непорозуміння усунуто.

Саме ця досить болюча обставина змусила нас відреагувати. Було прийняте рішення донести нашу волю до Голови Львівської Архієпархії УГКЦ Архієпископа і Митрополита Ігоря особисто.

Користуючись правами, які чітко прописані та встановлені в Кодексі Канонів Східних Церков, ми, вірні Української Греко-Католицької Церкви,

ОГОЛОШУЄМО ЗБІР БАЖАЮЧИХ ЩОДО ДОНЕСЕННЯ ДО МИТРОПОЛИТА ІГОРЯ НАШОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ,

а саме:

1. Залишити отців: о.Софрона Яциківа ЧСВВ, о.Павла Ясиновського ЧСВВ, о.Назарія Леха ЧСВВ на подальшому служінні в Храмі Вознесіння Господнього у місті Дрогобичі при вулиці С.Наливайка, 1-А.

2. Забезпечити подальше право на опікування Храмом Вознесіння Христового отцями ЧСВВ та нашим парафіяльним осередком.

Перебування у Львівській Архієпархії при площі Святого Юра планується з 1 червня 2013 року Божого до абсолютного вирішення питання по суті…

Ми – люди молодого, середнього та літнього віку, які пам’ятають сумні події тих часів, коли комуністичний режим забажав знищити в нас людей та вирвати з серця нашого те, що рятувало нас у всі часи, – це нашу віру в Господа Бога.

Зараз вільні часи, сьогодні були проігноровані наші права, і ми як громада змушені реагувати.

Контакти для з’ясування інформації за телефоном 097-170-42-43 (Надія, Борис).

Тустань

  1. vasylvasyl06-03-2013

    Чергова маніпуляція від осіб, які представляють себе парафіянами храму Вознесіння. насправді вони виступають проти о. Софрона, якого вони в приватних розмовах різко критикують. під шумок вони надіються провернути своє чорне діло, а для цього не гребують навіть співпрацею з органами і сектантами…
    З цієї публікації верну увагу хоча б на таке.
    1. Священики Павло Ясиновський і Назарій Лех не просто не могли бути забрані з храму Вознесіння, бо їх туди ніхто не давав! їх далі можна побачити у Дрогобичі в храмі Петра і Павла, де вони служать в місцевому василіянському монастирі за дорученням своїх настоятелів.

    і ще… їх легко можна засудити за фальсифікацію документів. Хто знає, той зрозуміє…

Leave a Reply