Міліція проти дрогобицької громади?

Militsiya

Вкотре дрогобицькі можновладці використовують міліцію проти громади. Вже стало дурним тоном не пускати людей у приміщення ратуші. Дрогобичани використовують різні хитрощі, аби потрапити туди.

Так сталось і в понеділок, третього червня. Зранку представники громади зібрались у сесійній залі, де зазвичай проходять оперативні наради за участю міського голови та інших керівників міста. Цього разу до ратуші прийшли вчителі восьмої школи, мешканці вулиці Самбірської, де повним ходом будують МАФи, підприємці з ринку та інші дрогобичани. Вони хотіли почути відповіді від Олексія Радзієвського, який наліво-направо роздавав обіцянки розв’язати їхні проблеми. Побачивши представників громади, якій би мали служити вірою й правдою, можновладці сховалися в іншому приміщенні, де намагалися провести нараду, й викликали міліцію, фактично нацькувавши правоохоронців на дрогобичан. Дрогобицька влада вкотре порушує конституційне право громади про те, що саме народ є найвищим джерелом влади і кожна людина має право на інформацію. Брутально при цьому використовується міліція, яка бездумно виконує вказівки можновладців. Як завжди, мовчить прокуратура. Якщо дрогобицька влада боїться громаду, то вона повинна піти у відставку. Сама громада не повинна дозволяти, щоби влада так цинічно над нею знущалася.

Тустань

 1. мало!мало!06-05-2013

  Біда,що можновладці нас,громади,не бояться. Чому? Бо нас-мало, так мало приходить на мітинги, так мало хоче своїми руками чогось добиватися. Але всі хочуть жити краще і щоб хтось це краще зробив.

 2. каккак06-07-2013

  А руки у ментів які загребущі і захапущі !!!!!

 3. забагато!забагато!06-09-2013

  ти би хіба на мітинги ходив! а де твоя ідеологія, служка злодЮлі і кроліка???

 4. дрогобичаниндрогобичанин06-16-2013

  злодії прикриваються міліцією…

Leave a Reply