Звіт голови Дрогобицької РДА затвердили на сесії без обговорення

Vynnytskyj1

Сьогодні, 6 червня, на сесії Дрогобицької районної ради відбувся звіт голови РДА Михайла Винницького про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2012 рік.

Охочих взяти участь в обговоренні звіту не було. Можливо, через те, що доповідач докладно висвітлив здобутки і проблеми, дав вичерпні відповіді на чисельні запитання депутатів. Михайло Винницький також заявив, що він готовий до співпраці з кожним із депутатом щодо вирішення проблем як сільських громад, так і загальнорайонних. Народні обранці не мали особливих претензій до роботи районного очільника.

Були спроби деяких опозиційних депутатів заблокувати рішення сесії щодо звіту голови РДА, однак переміг здоровий глузд. До дня звіту поза графіком вийшла газета «Галицька зоря» із статтею колишнього голови РДА, депутата Львівської обласної ради Михайла Сендака під заголовком «Сто днів брехні». Газету поширили у сесійній залі, можливо, розраховуючи, що це спонукає районних депутатів визнати роботу М. Винницького незадовільною. Однак ця публікація не мала впливу на народних обранців.

Рішенням сесії затверджено звіт голови РДА і зобов’язано його вжити необхідних заходів для забезпечення виконання нереалізованих торік заходів у 2013 році.

ЗІК
Фото: Дрогобицьке земляцтво

  1. бідабіда06-07-2013

    Янік свій звіт прислав у формі чергового тому,ним нібито написаного, а Винницький сам віддувався-в тому і різниця

  2. сюдисюди06-09-2013

    жидівська батьківщина – мовчок!

  3. отожотож06-09-2013

    один х*й бо ілики-капітельмани ЗА!!!!!!!!!!

Leave a Reply