У Дрогобичі оперативну нараду в Ратуші охороняла міліція

Militsiya

Сьогодні, 10 червня, під час проведення оперативної наради в Ратуші, 5 міліціонерів біля вхідних дверей несли вахту з її охорони. У такий спосіб міська влада захищалася від своїх виборців, які час від часу порушують мирний спокій міських високопосадовців вимогами звернути увагу на їх болі і тривоги.

Перший заступник міського голови Олександр Коростельов розповів на нараді, що усі проблеми, які порушували підприємці, минулого тижня в ході дискусій з ними були вирішені, тому, з його слів, вони сьогодні не прийшли до Ратуші і є змога спокійно провести нараду.

Однак, факт виклику міліції для охорони Ратуші може свідчити про протилежне. Бо якщо посадовець був впевнений, що проблеми розв’язано і люди не прийдуть до Ратуші, то для чого було цілу годину біля вхідних дверей тримати людей в погонах? Чи тепер усі наради в Ратуші від людей охоронятиме міліція, на утримання якої, до речі, йдуть не відрахування зі статків дрогобицьких можновладців, а кошти платників податків?

Нагадаємо, що минулого понеділка представники громади зайняли місця в сесійній залі, де проводяться оперативні наради і вимагали розглянути нагальні проблеми, з якими вони прийшли до влади. Однак керівництво міста не захотіло їх слухати, а вирішило провести нараду в іншій залі. Але люди зорієнтувалися і пішли вслід за посадовцями. В результаті щотижнева понеділкова нарада не відбулася.

ЗІК

  1. дрогобичаниндрогобичанин06-16-2013

    сволочі

  2. іваніван06-18-2013

    хотя би і сто раз сволочі і вони від того все їдно мертві не стануть тре ба шось робити з тим

Leave a Reply