Наступне виїзне засідання комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я пройде на Львівщині

Ilyk V Truskavtsi

Про це під час урочистої академії з нагоди 186-ї річниці Трускавця та Дня медичного працівника повідомив народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Роман Ілик.

Традиційно місто-курорт Трускавець свій день народження (себто, День міста) святкує разом із Днем медичного працівника. Все просо: Трускавець – місто медиків, місто-здоров’я. Так і цьогоріч: у неділю, 16 червня, курорт Трускавець святкував подвійне свято – свою 186-ту річницю та день медика.
Привітати трускавчан і гостей курорту, як завше, приїхали гості із сусідніх міст, закордонних міст-побратимів, представники духовенства, влади, громадських організацій. На урочисту академію з нагоди цього подвійного свята у Трускавець завітав і народний депутат України, обранець від нашого округу Роман Ілик.

Вітаючи трускавчан та гостей курорту, парламентар зізнався, що закоханий у це місто, людей, атмосферу.
Люблю сюди приїжджати. Люблю прогулюватися цими вуличками, вдивлятися в прекрасні прикарпатські краєвиди, спілкуватися з прекрасними людьми! – підкреслив депутат.

Роман Ілик також наголосив, що Трускавець і охорона здоров’я – речі невід’ємні, та додав, що саме тому наступне виїзне засідання комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я, яке має відбутися на Львівщині, пройде, вочевидь, у Трускавці.

Від цього місто і регіон тільки виграють. Адже ви, шановні медики, отримаєте унікальну змогу почути відповіді на усі запитання, котрі вас цікавлять, від десанту народних депутатів України, які напряму займаються питаннями законодавчого забезпечення охорони здоров’я, а також отримаєте змогу заручитися підтримкою комітету для вирішення нагальних питань медицини Франкового краю, – зазначив парламентар.

Марія Кульчицька

Leave a Reply