Задля підвищення правової свідомості громадян

Chesno

Цього тижня відбулося чергове засідання Руху «Чесно у Трускавці», на якому було окреслено напрямки подальшої роботи руху. Проходило воно у приміщенні бібліотеки-філії № 1 міста Трускавця, що на вулиці Бориславській. Варто зауважити, що влада міста на чолі з мером Русланом Козиром відгукнулися на прохання Руху «Чесно у Трускавці» та дали дозвіл на безкоштовне використання приміщення бібліотеки для засідань.
Координатор Руху «Чесно у Трускавці» Святослав Грабовський вручив бібліотеці невеличкий, ле важливий подарунок – дві книги, які покликані підвищувати свідомість наших громадян. Це методичні рекомендації щодо впровадження в життя Закону України «Про доступ до публічної інформації» та науково-практичний коментар до Закону України «Про доступ до публічної інформації». В книгах подано детальні та розлогі пояснення щодо інформації, поділу її на категорії, а також є багато практичних та потрібних прикладів – зразки запиту на публічну інформацію, причини відмови та можливість повторного звернення, відповідальність чиновників за подання неправдивих відомостей, подання неповної інформації або ж ігнорування звернень громадяни. Книги стануть доступними для читацького загалу одразу ж після їх належного оформлення та внесення в бібліотечні каталоги.
Інформуємо також, що Рух «Чесно у Трускавці» є відкритим до співпраці і кожен, хто хотів би взяти участь в його діяльності або ж допомогти будь-яким іншим способом, може зголоситися до координатора. Протягом червня – вересня координатором «Чесно у Трускавці» є Святослав Грабовський, з жовтня по грудень координуватиме роботу «чеснюків» Руслан Солонець. «Трускавецький вісник» надає «Чесно у Трускавці» інформаційну підтримку, тому з питань додаткової інформації окрім координаторів «Чесно у Трускавці» можна звертатися і до редактора Володимира Ключака, який також є учасником цього руху.

Володимир Ключак

Трускавецький вісник

Leave a Reply