Рух Чесно в Дрогобичі: Звіт по другій частині 33 сесії шостого скликання 10 липня 2013р.

Chesno V Drohobychi

Рух Чесно в Дрогобичі проводить моніторинг сесійних засідань міської ради. Ольга Єлізарова, учасник Руху вчора спостерігала за роботою депутатів.
Подаємо її звіт.

Проекти рішень внесені додатково:
1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: КП «Управління капітального будівництва», 15 фізичним особам та 2 ділянки Львівській обласній раді (училище Барвінського та станція переливання крові) . Під садівництво 9 ділянок та під гаражі 3 ділянки.
Дане питання ще раз було внесене хоча 27 червня не набрало потрібної кількості голосів.

2. Про продаж земельних ділянок у власність- 3 ділянки.
3. Про продовження терміну оренди земельних ділянок міськземфонду КП «Управління капітального будівництва».
4. Про надання дозволу на укладення договору суперфіцію з КП «Управління капітального будівництва».
5. Про затвердження експертних оцінок об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської ради, які приватизовуються шляхом викупу (2 приміщення по вул. Гайдамацька,2).
6. Про надання дозволу на укладення договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд технічної інфраструктури (мийка-самообслуговування « Лаваторія» ) для здійснення підприємницької діяльності.
7. Про внесення змін до міського бюджету на 2013рік , для реалізації М. Лужецьким проектів по дитячих садочках.
Всі рішення були включені в порядок денний та проголосовані, крім «Лаваторії», яке було відхилене, оскільки даних про керівництво підприємства не було надане.
До зауважень М. Ваврина та О. Хруща сприводу порушення Регламента ніхто не дослухався.
Виступили М. Ваврин з вимогою підримати міською радою громаду Врадіївки та Б. Звір з критикою доріг та вимогою зробити благоустрій біля МАФів по вул. Самбірська.

Рішення про затвердження технічної документації з нормативно- грошової оцінки земель Дрогобича викликало запитання в О. Хруща- де і коли проводилися громадські слухання. Виявилось, що вони вже проводились і анонсувались по радіо «Франкова земля» . Оскільки це питання є дуже важливим для економіки Дрогобича то така неінформованість громади означає бажання влади провести ці слухання з якомога меншою кількістю дрогобичан.
Рішення було проголосоване.
Рішення про передачу у постійне користування земельної ділянки по вул. Симоненка 5 (реально- стадіон біля ЗОШ №8) Дрогобицькому державному педагогічному університету викликало бурхливе обговорення. Громада вулиці Симоненка категорично заперечувала проти цього рішення. Із зверненням виступила О. Єлізарова, яка вимагала відкласти питання та в разі ігнорування вимог громади вимагала поіменного голосування по даному питанню. Обидві вимоги були відхилені.
У ході дискусії депутати показали свою необізнаність та небажання обстоювати інтереси громади. Хоча звернення було від громади мікрорайону, які вважають стадіон своєю рекреаційною зоною депутати Панькевич Л. та Возняк В. виступили з промовою неможливості обслуговування стадіону школою. Тюска В. вимагав від мешканців мікрорайону пропозицій облаштування стадіону, на що О. Хрущ йому зауважив, що він плутає обов’язки влади та громади. Розлуцький І. нагадав, що 3 роки тому стадіон хотіли забудовувати і депутати попереднього скликання не дали цього зробити. Це викликає запитання чому тепер стадіон фігурує як вільна земельна ділянка і де поділись документи на стадіон? Дискусія була перервана О. Радзієвським який поставив питання на голосування. Всупереч волі громади депутати проголосували за передачу стадіону, як вільної земельної ділянки ДДПУ.
За проголосували: О. Радзієвський, О. Буга, С. Гориславський, В. Возняк, Г. Дівчур, І. Ільницький, І. Лепкий, М. Лужецький, О. Мельник, Т. Метик, Б. Недбальський, Б. Николаїшин, Л. Панькевич, Б. Пристай, І. Розлуцький, Р. Росоха, Ю. Росоха, М. Рупняк, П. Сушко, В. Танчук, В. Тюска, С. Федак, І. Хомяк, Р. Шагала, А. Шевкенич, М. Шеремета, А. Янів. Проти М. Ваврин, О. Хрущ, В. Котула. Утримався Р. Курчик. За поіменне голосування висловились лише 9 депутатів. Депутат мікрорайону Р. Хомин, якого громада зобовязала зачитати звернення був відсутній з невідомих причин.

На останок підприємці ринку на П. Орлика виступили з вимогою не рухати КП Дрогобицький ринок та показати їм схему розміщення стоянки, яка була проголосована 27 червня. Їм було відмовлено.
О. Радзієвський завершив роботу сесії і оголосив, що наступне пленарне засідання відбудеться на початку вересня.
Хочу ще відмітити, що я зверталась до Р. Ілика сприводу передачі стадіону. З представниками школи та громади зустрілася його помічниця О. Заяць. Відповіді на звернення до сих пір я не отримала.

Ольга Єлізарова, Рух Чесно в Дрогобичі.

  1. вчитель без школивчитель без школи07-12-2013

    Ось так силами вищеназваних депутатів на чолі і за ініціативою мера і була вирішена доля колись успішного шкільного стадіону. Так само буде закінчено і питання із самою 8-ю школою. Громадськість міста є глухою і байдужою до всіх проблем. Лідерів немає, а якщо є ,то ці люди завжди мають свої конкретні корисливі інтереси. Чому не захищає школу і стадіон сам народний обранець Ілик і де його помічниця Ольга Заєць? Ми обирали Ілика,щоб мати хоч якусь протидію ратушній банді, а виявилось що йому це мабуть і не цікаво.

  2. до недовченого вчителядо недовченого вчителя07-13-2013

    Рух “Чесно” – філія жидів-капітельманів, тому вони зацікавлені, щоб до влади тихо прийшди кондзьолки-ілики, бо то є спіробітники алконавтів радзієвських!

Leave a Reply