Наше завдання – команда, що працюватиме на перемогу єдиного опозиційного кандидата

Roman Ilyk 2013

Об’єднання опозиційних сил триває, у тому числі і на Львівщині. Зараз воно знову набирає обертів. Про те, на якому рівні відбуваються процеси влиття в «Батьківщину» інших опозиційних партій в інтерв’ю розповів народний депутат України, лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик.

– З часу об’єднавчого з’їзду «Батьківщини» минуло більше місяця. Як процес об’єднання проходить на Львівщині?

– За цей час зроблено всі необхідні кроки задля того, щоб об’єднавчі процеси проходили у якнайшвидші терміни та відповідно до статутних документів «Батьківщини». Адже до майбутніх президентських виборів насправді не так багато часу і сьогодні наше завдання – створити ефективну партійну організацію, яка працюватиме на перемогу єдиного опозиційного кандидата.

У всіх районах, містах проведено зустрічі з членами партій, які влились у «Батьківщину», насамперед йдеться про «Фронт змін». Керівники усіх партійних організацій отримали відповідні директиви. На жаль, заяви на вступ до «Батьківщини» надходять не надто активно, тому хочу звернутись до наших колег активізувати цей процес на місцях. Адже сьогодні ми одна команда, і лише об’єднавши зусилля на всіх рівнях можемо працювати на перемогу на майбутніх виборах.

– Якою на сьогодні є ситуація з фракцією «Батьківщина» у Львівській обласній раді?

– Це питання розглядалось на розширеному засіданні бюро обласної партійної організації 13 липня. Ми ухвалили рішення про формування фракції «Батьківщина» у Львівській обласній раді, а також виписали чіткий алгоритм створення фракцій у районних та міських радах області. Львівська «Батьківщина» зараз очікує заяви на вступ до своїх лав від депутатів місцевих рад усіх рівнів і невідкладно їх розглядатиме.

– Новим куратором Львівщини став Сергій Власенко. Чи відбуватимуться кадрові зміни в обласній організації?

– Насамперед хочу привітати Сергія Власенка з цим призначенням. Для Львівщини воно є важливим з багатьох причин. Перш за все, Сергій Власенко є одним з небагатьох, хто має можливість напряму спілкуватися із Юлією Тимошенко, озвучувати її позицію, доводити інформацію про те, що відбувається в країні, партії. Переконаний, що співпраця із ним буде результативною.

Кадрові ротації, які відбуваються у «Батьківщині» на всеукраїнському рівні, а також на рівні обласних, міських, районних організацій є закономірними. Адже наші лави поповнять тисячі партійців. Вкотре кожен із нас повинен скласти тест на політичну зрілість, зуміти відкласти особисті амбіції та працювати в одній команді на єдину мету. Цих принципів я дотримувався впродовж усієї своєї політичної діяльності і діятиму так і надалі.

Для Львівської «Батьківщини» об’єднання із «Фронтом змін» є особливо важливим, адже через неучасть у місцевих виборах ми не мали своїх представників у Львівській обласній та міській радах впродовж трьох років. Звичайно, це серйозно блокувало нашу політичну діяльність. Тому від цього об’єднання ми очікуємо лише позитивних змін та розширення впливу на політичне життя Львівщини.

Розмовляла Марта Кропив’як, ZIK

Leave a Reply