Роман Ілик взяв участь в Міжнародній науково-практичній конференції, на якій обговорили питання рекультивації техногенних земель Стебника і Борислава

Zustrichi Konferentsiya

26 липня у Дрогобичі на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім.. Івана Франка розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення функціонування трансформованих екосистем природних територій (Україна-Польща)», яка триватиме впродовж трьох днів у Дрогобичі, Мукачеві та Ужгороді.
Організаторами конференції виступили Дрогобицький державний педагогічний університет ім.. Івана Франка та Жешувський університет ім.. королеви Ядвіги.

Міжнародна науково-практична конференція відбувається в рамках Проекту Європейського Союзу «Інтеграція наукових середовищ польсько-української прикордонної території», мета якого – розширення і зміцнення існуючих зв’язків транскордонного співробітництва між науковцями польських та українських університетів.

зустрічі 042

В залі конференції

 

Участь у конференції взяли: народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман Ілик, доктори та кандидати біологічних та сільськогосподарських наук ДДПУ ім.. І.Франка та Жешувського університету ім.. королеви Ядвіги, депутати Львівської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування Дрогобича, Борислава, Дрогобицького району, представники громадських організацій. В рамках заходу було обговорено архіважливу для Дрогобиччини тему рекультивації і відновлення техногенних земель Борислава та Стебника

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/u/0/?ui=2&ik=346e29606e&view=att&th=14015e9163209bef&attid=0.7&disp=inline&safe=1&zw&saduie=AG9B_P-ih06HvAWYNG1tB7FRCWXR&sadet=1374760759350&sads=hsDiCjhSlAsoZxqlZzfd8NicPC8

Виступає Мирон Цайтлер, викладач університету ім. Івана Франка

«Транскордонна співпраця між науковцями, громадськими активістами та органами місцевої влади, є надзвичайно важливою, – зазначає народний депутат України Роман Ілик. – Будь-який обмін інформацією у галузі інноваційних розробок – це те, що рухає нас вперед, що дає змогу покращувати ситуацію на місцях та наближати Україну до стандартів європейської спільноти»

За словами парламентаря, заходи такого рівня та участь ДДПУ ім..Івана Франка у Проекті Євросоюзу вкотре засвідчують високий потенціал Франкового вишу. Обранець також висловив сподівання, що усі напрацьовані науковцями результати матимуть не лише теоретичне, а й логічне практичне застосування і сприятимуть покращенню екологічної ситуації на Дрогобиччині.

  1. пропагандапропаганда07-27-2013

    при капітельману ілику настало пакращення 🙂

  2. коліжанкаколіжанка07-29-2013

    Свєта молодець!

Leave a Reply