Звіт депутата Дрогобицької міської ради Романа Шагали за 2010-2012р.р.

Shahala

За звітний період Дрогобицька міська рада провела 31 пленарне засідання.
Моя особиста участь налічує 24 засідання. Відсутність на 7 сесіях Дрогобицької міської ради спричинена службовими відрядженнями за основним місцем праці та стаціонарним лікуванням.

З принципових питань, які голосувалися на сесіях Дрогобицької міської ради, голосував за:
1. Звернення щодо визнання недійсним скасування указу Президента В.Ющенка № 46/2010 «Про присвоєння звання С. Бандері Героя України»
2. Звернення про порушення Президентом статті Конституції України «Про засади державної мовної політики»
3. Звернення про прийняття закону про захист професійної журналістської діяльності в Україні.
Брав активну участь у роботі постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту та зв’язку.
З принципових рішень, які приймала комісія, підтримав ініціативу виконавчих органів Дрогобицької міської ради щодо будівництва ринку на вул. П.Орлика та молочного ринку на вул. Малий Ринок.
Я прихильник здійснення цивілізованої торгівлі, що задовольнить громадськість міста в цілому, а не інтереси окремих підприємців у проведенні особистої бізнесової діяльності.

Усі звернення та заяви виборців округу вирішую в межах покладених на мене депутатських повноважень. Окрім письмових звернень мешканці мають можливість особисто зустрічатись на прийомах, які відбуваються кожного вівторка з 900 до 1200 у адмінприміщенні КП «Дрогобичводоканал».
Переконаний, що не кількість депутатських звернень поданих на сесіях міської ради є допомогою виборцям, а конкретне їх виконання. Тому за час моєї депутатської каденції мені вдалося вирішити наступні господарські питання:
1. У 2011р. за депутатські кошти в сумі 5000,00грн. відремонтовано покрівлю шатрового даху житлового будинку на вулиці Мазепи,28.
2. У 2012р. депутатські кошти в сумі 5000,00грн. залучено до ремонту фасаду житлового будинку на площі Майдан Ринок,18.
3. У 2013р. заплановано використання депутатських коштів в сумі 5000,00грн. на ремонт під’їздів житлового будинку на площі Майдан Ринок,31.
Сприяв фінансуванню виконання робіт з благоустрою прибудинкових територій, капітального ремонту інженерної інфраструктури житлових будинків виборчого округу № 9 за адресами:
1. Грушевського, 1-3 ОСББ «Оселя»:
Здійснював супровід і надавав допомогу у відведенні земельної ділянки як прибудинкової території у постійне користування мешканцями житлових будинків.
Виконано ремонт столів, лавок, облаштування дитячої пісочниці на прибудинковій території, замінено водопровідні мережі, запірну арматуру у підвальних приміщеннях житлових будинків.
Здійснено ремонт системи опалення у чотирьох квартирах житлових будинків. Здійснено капітальний ремонт дворової каналізаційної мережі.
2. Грушевського 13,15,17
Виконано заміну водопровідних вводів до житлових будинків та встановлено лавочки біля під’їздів, здійснено ремонт запірної арматури на внутрібудинкових водопровідних мережах, виконано ремонт частини дорожнього покриття, замінено контейнери для збору сміття, а також проведено заміну внутріквартальних водопровідних мереж.
3. Мазепи,22/1
Здійснено ремонт внутрібудинкової мережі у підвальному приміщенні житлового будинку.
4. Карпатська,2/3
Переобладнано водорозбірні стояки у житловому будинку із заміною запірної арматури.
5. Грушевського,1
Відремонтовано внутрідворову каналізаційну мережу.
До Дня Святого Миколая допомагав подарунками дітям-сиротам та багатодітним сім’ям за такими адресами: вул. Ковальська,7,Мазепи 22,кв.5, Мазепи 2,кв. 4, Л.Українки 4,кв.4

Роман Шагала

Leave a Reply